Çankaya Anadolu Lisesi | Ortadoğulular Eğitim

Çankaya Anadolu Lisesi

Ortadoğulular Eğitim Çankaya Anadolu Lisesi

26.11.2018       1062      


Çankaya Anadolu Lisesi

ÇANKAYA ANADOLU LİSESİ

Eğitim bir ülkenin geleceğine en çok etki eden sektördür. Bu sektör diğerleri gibi olmamakla beraber, sevgi ve şefkat unsurunu da içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle eğitim öğretim sektöründe bulunan eğitmenlerin, en önemli özelliklerinin, eğitim öğretime bağlı olmaları gerekliliğidir. Sevgiyle ve saygıyla yapılmazsa, geleceğimize bırakabileceğimiz bir eğitim mirasımız olamaz. Bu düşünceyle çıktığımız yolda, öğrencilerimize de bu düşünceyi aşılamak ve onları da sevgi dolu bir geleceğe alıştırmak istemekteyiz. Çankaya Anadolu Lisesi olarak eğitim kadromuzu en iyi şekilde tasarlamak ve onların bu konudaki düşüncelerini de öğrenmek istemekteyiz. Bir öğretmenin her daim gelecek planı olması gerektiği için, öğrencilerimize bu konularda eğitimleri en iyi şekilde vermeleri beklenmektedir. Siz değerli velilerimizden, çocuklarına bu dönemde güvenmenizi ve onları desteklemenizi istemekteyiz.

Bu alanda kendilerinin yanında bir anne ve baba isteyen çocuklarımız, kesinlikle başıboş bırakılmamalı ve onlarla her daim ilgilenilmelidir. Okulumuzda çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe adım atmaları için rehberlik eğitimi verilmektedir. Çankaya Anadolu Lisesi olarak eğitimi en iyi şekilde yapmak, bizler için önemli olmakla beraber, rehberlik eğitimiyle de desteklenmelidir. Bununla beraber öğretmenlerinin onlara derslerde verdikleri öneriler, onların geleceklerini doğrudan ve olumlu etkileyecektir. Öğrencilerimizin bizim çocuklarımız olduğunu da belirterek, onlarla en iyi şekilde ilgileneceğimizi belirtmek isteriz.

Niçin Çankaya Anadolu Lisesi?

Pırıl pırıl parlayan bir geleceğin en önemli adımlarından biri olan lise eğitimini, okulumuzda profesyonel bir şekilde vermek istemekteyiz. Bu nedenle eğitim kadromuzu en iyi şekilde donatıp, çocuklarımıza uygun bir plan sunmaktayız. Çankaya Anadolu Lisesi, çevresindeki Anadolu liseleriyle beraber sınıflandırıldığında, önlerde olan bir lisedir ve bunun en önemli nedeni, okul düzeninin profesyonel bir şekilde tasarlanmasıdır. Okul içi ve bahçe düzeni, öğrencilerin okulda sıkılmamaları üzerine düzenlenmiştir.

Okulun düzeni kadar önemli olan bir diğer nokta ise, okulun temizliğidir. Her ne olursa olsun, her şeyin başında temizlik ve sağlık gelmelidir. Bu nedenle okulumuz en iyi temizlik sistemiyle temizlenmektedir ve alanında uzman hademeler ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Okulumuz ile daha detaylı bilgiyi, okulumuzun numaralarını arayarak alabilirsiniz.  

Ortadoğulular Eğitim Cevizlidere anaokulu

Cevizlidere anaokulu

Cevizlidere anaokulu ile eğitim konusunda öğrencilerimize en uygun eğitimi vermekteyiz. Bu eğitimin en iyi şekilde sağlanabilmesi için en iyi eğiti...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Keklikpınarı özel anaokulu

Keklikpınarı özel anaokulu

Eğitim öğretim sevgi ve saygı çerçevesinde gerçekleştirilir ve bu sevgi saygı ile öğrencilerin hedefleri aynı doğrultuda faydalı olmaya başlar. Bu ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Anadolu Lisesi, Kurs, Anaokulu hakkında bilgi almak için