Eğitim

Balgat Anaokul | En İyi Balgat Anaokul Fiyatları Yorumları Listesi

Balgat Anaokul | En İyi Balgat Anaokul Fiyatları Yorumları Listesi; Balgat ismi nereden geliyor araştırdığımızda Mustafa Kemal Atatürk şehir dışında kalan bu bölgeye geldiğinde köylüler tarafından misafir edilir. Çay ikramında bulunan köylüler Atatürk’ün şeker yok mu? Sorusuna köy halkı Ankara şivesiyle ”Şeker yok amma bal var, bal gat Atam, bal gat” der. Mustafa Kemal Atatürk bunun üzerine bu yerin adını “Balgat” koyar. Balgat nüfus olarak 3.650 civarındadır.Nüfusun yarısını genç kesim oluşturmakta olup kadın erkek oranı hemen hemen aynıdır.Eğitime verilen önem küçük yaştan itibaren başlamış olup her mahallede kolejlere,dershanelere,Balgat anaokulları na rastlamak mümkündür

Balgat anaokullarında verilen eğitimler

Çocuklarımızı ilköğretim bölümüne hazırlarken eğitim öğretim kurumumuzu sevgi çerçevesinde soyalleşmeyi, paylaşımcı olmayı, öz güveni, üretmeyi öğrenecekleri bir ortam amaçlamaktayız. Anasınıfının amacı çocuklarda saklı olan yetenekleri ortaya çıkararak sorumluluk bilincini aşılamak ve öğrenmeye açık olmasını sağlamaktadır.Her çocuk bizim için özel olup uzman öğreticilerimizin hazırladığı programlarla kendi zirvelerini bulabilmesi sağlanmıştır.Balgat anaokulları nda çocuklara daha çok oynarken öğreten program üzerinde yoğunlaşılır. Bunlar sanat, spor, kişisel gelişim, bilişim teknolojileri gibidir.

Balgat anaokulları nda öğretmen kadrosu oluşturulurken okul öncesi öğretmenliğinden mezun tecrübeli öğretmenlere yer verilir.Her sınıfta öğretmenlerin yanında çocuk gelişiminden mezun yardımcı öğretmen bulunmaktadır.Balgat anaokulları nda sınıf düzeni çocukların rahat bir şekilde kendilerini ifade edebilecekleri, araştırarak öğrenebilecekleri şekilde düzenlenmiştir.Sınıflarda zengin bir şekilde materyaller,farklı ilgi köşeleri yapılmıştır.Balgat anaokullarında ; matematik ve fen sınıfları, lego atölyesi, sanat atölyesi, drama atölyesi, dans,spor,İngilizce,müzik, atölyeleri de mevcuttur.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Geniş Oyun Alanları

Çocuklara verimli bir eğitim verebilmek için bahçesinde öğrencilerin öğretmen eşliğinde sebze meyve nasıl yetiştirilir, sulama ve bakımları konusunda çeşitli bilgiler verilmektedir.Okul bahçesi çocukların etkinlik ve oyun oynamaları konusunda rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır.Çocuklar kendi evi gibi görmeleri için okullarını, sağlık temizlik ve yemeklere oldukça özen ve önem gösterilir.Yemek listesi uzman diyestisyenler tarafından hazırlanmaktadır.Herhangi bir sağlık durumunda revir bulunmakta olup uzman hemşireler tarafından müdahalesi yapılır. Balgat Anaokul | En İyi Balgat Anaokul Fiyatları Yorumları Listesi; Balgat anaokullarında İngilizce bir ders olarak değil Türkçe nin yanında ikinci bir dil olarak anlatılır.