Eğitim

Çankaya Anaokulu | En İyi Çankaya Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Çankaya Anaokulu | En İyi Çankaya Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi; Çankayadaki anaokulları arasında profesyonel ve kaliteli eğitim veren Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bu alanda oldukça tecrübeliyiz. 2002 yılından beri Çankaya başta olmak üzere Ankara’nın birçok bölgesinde anaokulu ve kreş hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmetler ebeveynler ve çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilmekte olup ebeveynler tarafından, kreş arayanlara tavsiye edilmektedir. Ankara’da hizmet veren Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak yenilikçi eğitim anlayışı ve yöntemleri ile eğitim vermekteyiz.

Çankaya’daki En İyi Anaokulu

Çankaya’da yer alan anaokullarımız aracılığı ile çocuklara profesyonel dersler ve eğlenceli aktiviteler sağlanmaktadır. Çocukların deneyimsel öğrenmeleri için üretken olabilecekleri bir eğitim ortamı hazırlamaktayız. Bu eğitim ortamında çocuklar hem üretirken hem de temelde neyi sevip sevmediklerini deneyerek öğrenmektedirler. Güler yüzlü ve tecrübeli eğitmen kadromuz ve diğer personellerimiz ile çocuklar oldukça güvenli bir şekilde eğitim almaktadır. Çankaya anaokulları arasında en kaliteli hizmet veren eğitim kurumu olarak lisanslarımız ve belgelerimiz ile de güvenilir bir eğitim ortamı hazırlamaktayız.

Çankaya’da Yer Alan Anaokulları

Çankaya’daki anaokulları arasında sıklıkla tercih edilen ve profesyonel hizmet veren anaokullarımıza çocuklarınızı kaydetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çocukların oldukça güvenli mekanlarda eğitim almalarını sağlıyoruz. Tüm ekipman ve dersliklerimiz son derece temiz ve güvenilir olmak ile birlikte çocuklara zarar vermeyecek materyalleri tercih etmekteyiz. Anaokulumuzda yer alan oyuncaklardan çalışmalara alanlarına kadar her bir materyal organik olup kanserojen madde içeren standart oyuncaklar ve materyaller tercih edilmemektedir.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Kaliteli Kreş Eğitimi

Çocuklara kaliteli ve profesyonel kreş eğitimi veriyoruz ve eğlenirken öğrenmelerini hedefliyoruz. Çocukların üretmeleri için resim, fotoğraf ve seramik sergileri düzenliyoruz. Sergileme işlemi her yılın sonunda yapılmakta olup aileler ile birlikte düzenlenmektedir. Çocukların sevdikleri alanları bulmalarını yardımcı oluyor ve aynı zamanda beceri ve yetkinliklerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Çankaya’daki anaokullarımızda bulunan sınıflar klasik sınıflandırmalardan uzak bir şekilde çocukların verdiği isimler ile anılmaktadır. Çocukların eğitim sürecine tam katılım göstermeleri ve çekinme, grup dışında kalma, dışlanma gibi problemlerin önüne geçmek için danışman öğretmenler ile çalışmaktayız. Her çocuğun eğlenerek gelmek isteyeceği ve öğreneceklerinin farkında olduğu bir eğitim kurumuyuz

Çankaya Anaokulu | En İyi Çankaya Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim ve öğretim en eski tarihlerden beri milletlerin gelişmişlik ve bilimsellik açılarında önem arz eden iki önemli bir o kadar da ayrılmaz faktördür. Nitekim bu iki önemli faktörün iyi bir şekilde kullanılması önemlidir. Eğitimin topluma sağlam bir eğitim sistemi ile uygulanması, uygulanan toplumun her mana da ileri gelişmişlik ve medeniyetler seviyesine ulaşmasına, toplumsal bilinç ve bilimselliğin devlete teknolojik, sosyal, ekonomik, kısaca her alanda gelişmişlik sağlamaktadır. Gelişimsel olarak hayattaki en önemli faktörlerden oluşan eğitimin iyi bir biçimde sağlanabilmesi tabi ki de atılan eğitimsel temele bağlıdır. Eğitimsel temelden kasıt eğitim sürecinin ilk evresi olan anaokullarıdır. Anaokullarında okul sevdirilerek verilen eğitim insanın kendisini daha iyi tanıyarak merak duygusu ekseninde eğitim hayatında başarı sağlamasında önemli etkiye sahiptir. Çankaya’daki Anaokullar olarak bizim anaokulumuz her manada en gelişmiş eğitimsel materyaller ile öğrencilerimizin sağlam bir temel ile zorluk çekmeden geçecek uzun eğitim sürecinde başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

NEDEN ÇANKAYA ANAOKULLARI

Eğitimin en önemli olarak verildiği eğitim merkezlerinin uzun vadede eğitim faaliyetlerini sürdürerek markalaşmış olmalarının en temel sebebi kusursuz bir eğitim faaliyeti yürütüyor olmalarıdır. Çankaya’daki Anaokullar bizim anaokulumuzda buna bağlı olarak kendi çevresinde eğitimsel olarak en iddialı ve kusursuz eğitim kurumudur. İç ve dış mimari yapısının, eğitimsel teknolojik materyallerinin gelişmişliği ve tüm öğrenciler hitap etmesi başarının ilk merdivenlerinin sağlam adımlar ile bizim anaokulumuzda atılmasını sağlamaktadır. Özelliklede çocukların sağlık ve güvenliğini temel alarak eğitim öğretim faaliyeti yürüten eğitim kurumumuz, en hijyenik biçimde temizliğe dikkat edilerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu durum eğitimin markalaşan tek adresi olarak anaokulumuzun güvenle tercih edilmesini sağlamaktadır.

Çankaya’daki Anaokulları içinde bizim anaokulumuz eğitimsel teknolojik olarak her öğrencinin anlayış biçimine göre duyusal, görsel olarak oluşturulmuştur. Buradaki amaç bireysel farklılık ekseninde bireyselleştirilmiş öğretim ile kusursuz olmaya çalışmak ve bunun meyvesi olarak başarılı temeli sağlam öğrenciler yetiştirebilmektir. Özelliklede teknolojik materyal kullanımı alanında kendini geliştirmiş ve eğitime sevgi ve şevkat katarak yapan öğretmen kadromuz öğrencilerimizin gelişimlerindeki en önemli rehberlerdir. Özelliklede eğitimde merakı uyandırmak amacıyla verilen branş dersleri, güncel eğitimler ve diğer görsel duyusal eğitimler öğrencilerimizin okulun ilk aşaması olan anaokul döneminden başlamak üzere eğitime merak duyan araştırmacı bir kimliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Bu da öğrencilerimizin bilginin adresi olan okulu sıkılmadan severek ve eğitim ile bütünleşme merkezi olarak görmesini sağlarken eğitime olan sevgi ve isteğini de arttırmaktadır.

Nitekim bu da başarılı bir temelle atılan eğitimin ilk aşaması olan anaokul eğitiminin tüm eğitim kademelerinden gelecek önemli başarıların temeli olmasını sağlamakla hayat yönelik en büyük katkıyı öğrencimize sağlayacaktır

Çankaya Anaokulu | En İyi Çankaya Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi


Anaokulu günümüzde aile eğitiminden sonra okul olarak ilk eğitim adımı haline gelmiştir. Anaokullarına artan talep ve bu eğitim adımının sayladığı faydalar günümüzde anaokullarının sayılarını arttırmıştır.

Fıtri bir arzu olan oyun ve sosyalleşme çocuklar için bir gereksinimdir. Bu gereksinimin karşılanacağı en güzel ortam da anaokullarıdır. Çankayadaki özel anaokulları bu ihtiyacı karşılamaya yönelik kurulmuş anaokullarıdır.

Ebeveynlerin de istediği şekilde çocukların sosyalleşmesi ve eğitim hayatının provası olması noktasında bir hayli öneme sahip Ankaradaki özel anaokulları birçok artısıyla tercih sebebi olmaktadırlar.

Çocuklar İçin Anaokulu ve Oyunların Önemi

Çocukluk dönemi, insanın olgunlaşma sürecinde, hayat yolculuğundaki yaşayacağı deneyimleri, oyunlarla kurgulaması adına çok önemli bir tecrübe dönemdir. Bu dönemin ahlak kurallarının, sevgi ve saygının öğretilmesindeki aracı da oyundur. Etkileşimli oyunlarla sosyalleşirler, sırayla yapılan oyunlarla sabrı ve saygı göstermeyi öğrenirler, üzülme, sevinme, rekabet etme ve daha birçok duyguyu oyunlarla öğrenirler.

Oyunla eğitim ve gelişim çok eski çağlardan beri süregelen bir eğitim uygulamasıdır. Sadece çocuklar değil büyüklerde oyunlarla eğitim alarak deneyim ve donanımlarını arttırabilmektedir. Oyun, gerçek hayatta tecrübe edilecek şeylerin kurgusu, senaryosudur. Bu yüzden askeri talimler oyunlarla yapılmıştır. Öğrenilen birçok şey oyun heyecanıyla öğrenilir. Beden gelişimi de oyunla normal bir şekilde seyreder.

Ortadoğulular Özel Eğitim Kurumları çocuğa verilen değerin önemini kavrayarak gelişimleri için en ideal eğitim imkanlarını sunmaktadır. Çünkü insana yatırım yapmak geleceğe yatırım yapmaktır. Bu niyetle kurumumuz değerli anne-babaların kıymetli çocuklarına en kaliteli eğitimi sunma gayesindedir.

3-6 yaş çocuklara eğitim verilen Öveçlerdeki özel anaokulları gibi kurumlarımızda çocuklarınız, kahvaltı ve öğle öğünleri, oyunlar, dersler, ödevler, el becerisi gibi faaliyetler ve rutinlerle okul hayatına ve sosyal hayata hazırlanırlar. Kadromuzda bulunan her biri kaliteli çocuk gelişimcisi hocalarımızla çocukların bedensel ve zihinsel takipleri yapılmaktadır. Özellikle çalışan anne ve babaların tercih ettiği Çankayadaki özel anaokulları tam gün olarak hizmet vermektedirler.

ÇANKAYA’DAKİ ÖZEL ANAOKULLARI LİSTESİ

Eğitim, bir toplumun gelişmişlik düzeyini etkileyecek en büyük etkenlerden bir tanesidir ve en önemlisidir. Eğitimsiz bir toplum, geleceği için hiçbir plan kuramaz ve bu nedenle geleceğinden bir şey bekleyemez. Eğitimi en güzel yapan ise, aile ortamıdır. Aile ortamında gerekli olan bilgileri öğrenen çocuklar, ilerisi için kesinlikle ailesinin davranışlarını örnek alacaktır. Bu örnekler sonucunda minikler geleceklerini şekillendireceklerdir. Bu düşüncelerle yol çıkarak siz değerli velilerimizin biricik çocuklarına, en değerli eğitimi vermek istiyoruz. Çankaya’daki özel anaokulları listesi konusunda yazılan ve çizilenlerin yanı sıra en dikkat çekeni okulumuz olmuştur. Okulumuz eğitim öğretimin en değerli araçları olan öğretmenlerimiz vasıtasıyla, geleceğe daha parlak bakan gençler yetiştirmektedir. Eğitim kadromuz kesinlikle alanında en tecrübeli öğretmenlerden seçilmektedir.

Öğrencilik hayatlarına ilk adımını anaokulu ile atan çocuklarınız, bizimde çocuklarımızdır ve onlar bizim birer parçamızdır. Onlardan ilk defa ayrılmanız sizleri hüzünlü yapıyor ancak, okulumuz onları özgür bir birey standartlarında yetiştirmektedir. Okumak ve öğrenmek onların hayat standartları olacaktır. Çankaya’daki özel anaokulları listesi itibari ile okulumuzda bu planlar ve programlar, öğrencilerin hayatlarını olumlu yönde etkilemektedir. Öğretmenlerimiz biricik öğrencilerimize en değerli öğretim teknikleriyle eğitim vermekte ve bunun sonucunda da her alanda gerekli olan rehberlik hizmeti vermektedir. Rehberlik öğretmeni olarak bir alanımız olması, öğrencilerimizin geleceğe daha umutla bakmasını sağlayacaktır.

Çankaya’daki Özel Anaokulları Listesi Güncel Midir?

Her eğitmen, hayatlarının sonuna kadar öğrencilerini eğitmek ve onların iyi yerlere geldiklerini görmek ister. Bu nedenle bizde bu görüşle hareket etmekteyiz. Öğrencilerimize kütüphane hizmeti sunarak, okuma konusundaki eksiklerini kapatmak ve onlara küçük yaşlarda okuma sevgisini aşılamak istemekteyiz. Okulumuzda eğitimin en önemli araç gereçleri bulunmakta ve Çankaya’daki özel anaokulları listesi sıralamasında, ilk sıralarda bu çalışmalarımız doğrultusunda bulunmaktayız. Her yıl güncellenen bu liste, siz değerli velilerimiz için bir fırsat olmaktadır. Okulumuz saygıdeğer velilerimize, gerekli bilgileri vermek için birçok toplantı yapmaktadır. Bunların dışında bilgiler öğrenmek ve aklınızda olan sorulara net cevaplar almak istiyorsanız, okulumuza ait olan iletişim adreslerini arayarak, detaylı bilgileri en yetkili elden öğrenebilirsiniz.

Çankaya kreş


Makalemde Çankaya kreş konusu hakkında sizleri bilgilendireceğim. Başkent Ankara çok eski tarihlerden günümüze kadar varlığı sürdüren, birçok medeniyete ev sahipliği yapan, günümüzde Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yer alan ve bu ülkeye başkentlik yapan bir kenttir. Başkent Ankara’nın 2018 verilerine göre yirmi beş adet ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçeler arasında en kalabalık olan, en gelişmiş olan ve Ankara denildiğinde ilk akıllara gelen belli başlı metropol ilçeleri arasında yer alan Çankaya ilçesi bin dokuz yüz otuz altı tarihinde merkez ilçeler arasında dahil oldu. Konum olarak da merkezde yer alan Çankaya ilçesi özelliklede gündüzleri çok kalabalık bir ilçe olmaktadır. Birçok iş hanı, eğitim kurumu, eğlence merkezi ve konutlar bulunduğu için gündüzleri daha çok nüfus bulunmaktadır.

Çankaya ilçesinde birçok tarihi mekanlar, kültürel alanlar, eğitim kurumları, sanatsal faaliyetleri sergileyebileceğiniz alanlar ve çeşitli müzeler yar almaktadır. Yeşil alanların ve parkalarında ağırlıkta bulunduğu Çankaya ilçesi hem hafta içi hem de hafta sonu turistleri ve yerli halkı barındırır. Güncel nüfusu bir milyona yaklaşan Çankaya ilçesinde eğitim kurumlarının ağırlıkta olması ve çevre ilçelere oranla daha fazla kurumun olması nedeni ile öğrenci nüfusunda da bir fazlalık söz konusudur. Ayrıca Çankaya ilçesinde yer alan eğitim kurumları hangi kademe de olursa olsun farkını ortaya koymakta ve kalitesini başarıları ile göstermektedir. Eğitim kurumlarının sayıca fazla olması da bu durumu desteklemektedir. Çankaya kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteler hem devlet destekli hem de özel kurum olarak birçok sayıda bulunmaktadır.

Çankaya kreşlerde verilen eğitim


Kreşler genel olarak anaokulları ile karıştırılan birbirinin aynısı olduğu ifade edilen kurumlardır. Ancak kreş ve anaokulunun kabul ettikleri yaş grupları ve vermiş oldukları hizmet birbirlerinden oldukça farklıdır. Çankaya kreş ve anaokullarından örnek ile durumu açıklığa kavuşturalım. Kreşler 0 ile 3 yaşa arasında yer alan çocukları kabul ederken anaokulları 3 ile 6 yaş arasında yer alan çocukları kabul etmektedir. Çankaya kreş ve anaokullarının öğrencilere sundukları hizmetler ve uygulamaları da yaş itibari ile birbirlerinden farklıdır. Kreşlerde verilen eğitim daha çok oyun üzerinedir. Çocuklar temel ihtiyaçlarını karşılayamadıkları için kreşlerde çocukların en temel ihtiyaçları karşılanmakta ve eğitici oyunlar oynanmaktadır. Zihinsel gelişimlerine destek olacak oyunlar oynanmaktadır. Anaokullarında ise genel eğitime hazırlamak asıl amaç olarak görülmektedir.

Anaokullarında da çocuklara zihinsel gelişimi destekleyen oyunlar oynatılmakta ve ihtiyaçları karşılanmaktadır ancak kreşlerden farklı olarak ilkokula hazırlık aşaması söz konusu olduğu için temel akademik bilgiler çocuklara aktarılmaktadır. Bu temel bilgiler rakamlar, alfabe, temel yabacı sözcükler olabilir. Kreşlerin denetimleri ve genel bağlılık göstermiş olduğu kurumlar Sağlık Bakanlığı ve de Çocuk Esirgeme Kurumudur. Ancak anaokullarının denetimlerinin olduğu ve genel bağlılık göstermiş olduğu kurum Milli Eğitim Bakanlığıdır. Kreşler ve anaokulları arasında bu tür farklılıklar yer almaktadır. Yaşları itibari ile anaokulları kreşlere oranla daha çok tercih edilmektedir. Kreşlere anneler ve babalar çocuklarının çok küçük olduklarını düşündükleri ve rahat edemedikleri için çok fazla tercih etmektedirler.

Bugünkü yazımda sizlere Çankaya Kreş hakkında yaralı bilgiler vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Çankaya gündüz bakımevi hakkında yaralı bilgiler vermeye çalışacağım

Çankaya Anaokulu | En İyi Çankaya Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Öğretmek ve yetiştirmek, mutluluk vericidir ve bu durum tüm eğitmenlerde bulunmaktadır. Bu durumun mutluluk vermesi, geleceğimizin de daha mutlu ve umutlu olmasını sağlayacaktır. Hayatımızın sonuna kadar gelişmek ve potansiyelimizin üstlerine çıkmak içi bu duruma ihtiyacımız vardır. Bu nedenle her daim daha kaliteli hizmet ve hizmet standartları ile eğitim birinci elden verilmesi gerekmektedir. Eğitimin en iyi şekilde sağlanabilmesi için, küçük yaşlarda başlanması gerekmektedir ve bunların başı anaokuludur. Çankaya özel anaokulları konusunda yapılan çalışmalar niteliğinde bakıldığı zaman, okulumuz bu planlamada öne çıkmaktadır. Okulumuzda en iyi eğitim en iyi ellerden yani biricik öğretmenlerimizden verilmektedir. Okulumuzda miniklerimize en iyi eğitimi vermek için pek çok aktivite düzenlemekteyiz ve bunun sonucunda, onları eğlenerek bilgili hale getirmekteyiz.

Siz değerli velilerimizin yanlarından ilk defa ayrılan minik öğrencilerimiz, hayatlarının bu anında yanlarında sizleri isteyecek ancak, sizler onlara uzaktan destek vermelisiniz. Biz eğitmenler olarak her daim onlara sizler gibi şefkat ve sevgiyle yaklaşacağız. Bu durum onları rahatlatacak ve oyunlarına, derslerine döneceklerdir. Çankaya özel anaokulları arasında yerimizi aldığımız günden itibaren bu konularda çalışmaktayız ve siz değerli velilerimizin, değerli çocuklarına en değerli eğitimi vermekteyiz. Onlara her konuda aktivite imkânı sunarak, uygulama yoluyla daha aktif bir öğrenme uygulamaktayız. Bu durum onların derslerine daha istekle bakmalarını sağlayacaktır.

Çankaya Özel Anaokulları Eğitim Kadrosu Nasıl?

Eğitim yapılırken en önemli unsur, öğretmenlerdir. Öğretmenlerin öğrencilerin hayatlarını doğrudan etkilediğini bildiğimiz için, onlara sevgiyle yaklaşan öğretmenler seçmekteyiz ve onların aynı zamanda dostları olmalarını istemekteyiz. Okulumuzda bahçe temizliğine çok önem vererek, öğrencilerimizin serbest zamanlarında daha aktif olmalarını sağlamak istemekteyiz. Daha aktif olan miniklerimiz, daha dinlenmiş ve istekli olacaklardır. Bu yol itibari ile okuldan sıkılmayacaklardır. Çankaya özel anaokulları arasında eğitim sahasına en çok önem veren okul olarak, yerinde ve doğru öğretimi esas almaktayız. Kütüphane ortamını onlara göstererek, kitaplar okumakta ve şimdiden kitaplara karşı sevgi duymalarını sağlamaktayız. Bu gibi durumları, okulla ilgili isteklerinizi ve olmasını beklediklerinizi, en yetkili elden öğrenmek için, okul telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Anaokulu Neden Gereklidir ?

Okul öncesi çocukların, 1. sınıfa daha rahat uyum sağlayabilmeleri için anaokuluna gitmeleri gereklidir.

Çankaya Anaokulu Önerileri

Çankaya’da birçok özel ve kamu kurumlarına bağlı olarak çalışan anaokulu vardır. Çocuğunuzu göndermeden önce iyi bir inceleme ve Çankaya’daki okullar arasından iyi bir eleme yapmanız gerekir.

Anaokuluna Kaç Yaşında Gidilir ?

36 ay ve 68 ay arası bütün çocuklar anaokuluna gitmeye uygundur.

68 Ay Kaç Yaş Oluyor ?

68 aylık bir çocuk 5 yaş ve 9 aylık olur.