HEMEN BAŞVUR Çankaya dershane yorumları | Ortadoğulular Eğitim

Çankaya dershane yorumları

Ortadoğulular Eğitim Çankaya dershane yorumları


Çankaya dershane yorumları

Çankaya Dershane Yorumları

Eğitim sistemimizde farklı bir eğitim aşamasına geçerken öğrencilerimizin yeterliliklerini ölçmek adına birkaç temel sınav uygulanmaktadır. Bu sınavlar sene içerisinde bir kere ve dönüşü olmadan yapıldığından öğrencilerin tam olarak hazır ve kendinden emin şekilde bu sınava girmeleri oldukça büyük öneme sahiptir. Devlet okulları ya da özel okullar verdikleri derslerle bu ihtiyaçları her ne kadar karşılamaya çalışsa da öğrencilerin bu tempoya ayak uydurması konusunda yetersiz kalmaktadır. Bunun sonucu öğrenciler çareyi dershanelere başlamakta bulmaktadır.

Eğitim alanında okulların verdiği derslerin eksikliği ve ayrıca artan öğrenci sayısının oluşturduğu rekabet ortamından haberdar olan kendini eğitimci sanan bir kesim öğrencilere kaliteli hizmet sunacaklarının vaadini vererek sadece maddiyat için çalışmalar sürdürmektedir. Bizler ise kurumumuzu övmeyi başkalarına bırakarak sadece işimize odaklanmakta ve öğrencilerimize memnuniyet sağlamayı hedeflemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki memnun kalan kişiler zaten bu övgüyü gerektiğince yerine getirecektir keza Çankaya dershane yorumları ile ilgili forumlara baktığınız takdirde kurumumuzun aldığı olumlu dönütlerle karşılaşacaksınız.

Memnuniyeti Nasıl Kazandık?

Dershanemizde öğrencilerimizi her açıdan geliştirmek adına çalışmalarımızı sürdürmekte ve kendimizi geliştirmek adına her zaman çalışmaktayız. Çankaya dershane yorumları ile bize dair yapıcı bir eleştiriyi dikkate alarak o alanda yapılacak planlama ve değişiklikle bir yapılandırmaya gitmekteyiz. Biliyoruz ki bizden istenen durum yönetimimizle kaynaşarak ortaya her iki tarafın memnuniyetini sağlayan bir süreç oluşturacaktır.

Dershanemizde bulunan öğrencilerimizi bilişsel, sosyal ve psikolojik alanda destekleyerek onları geliştirmeye çalışmaktayız. Aldıkları dersler kapsamında farklı düşünmelerini, elde etmeyi ve yorumlamalarını sağlayacak bilişsel süreçlerle öğrenim sağlamaktayız. Bunu grup tartışmaları ve beyin fırtınaları yaparak sağlamaktayız. Bu sayede öğrenci öğretmenden direkt alıp ezberlemek yerine bilgiyi özümseyerek kazanmakta ve sürece dâhil olduğundan pekiştirmektedir. Psikolojik açıdan ise sınav döneminde olan öğrencilerimizin yaşadığı stres her ne kadar çalışkan bir öğrenci olsa da, sınavlarda öğrencilerimizi oldukça kötü etkilemektedir. Bu durum sonucunda ‘’Çalıştım ama yapamadım’’ , ‘’Biliyordum ama çok heyecanlandım’’ gibi klasik cümleleri oldukça çok duymaktayız. Öğrencilerimizin psikolojisini destekleyerek onların bu stresi minimum düzeye indirmelerini Psikolojik Danışmanlarımız sayesinde sağlamaktayız. Bu sayede onlardan asıl görmek istediğimiz yeterlilik performansını almayı hedeflemekteyiz

 

Ortadoğulular Eğitim Ankaradaki özel okullar

Ankaradaki özel okullar

Birçok özel okul devlet okulları ile kıyaslandığında pek çok artıya sahiptir. Bu artılardan en önemlileri akademik yeterliliktir. Akademik yeterlil...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Türkçesi Varken Yarışması’nda 3. olan Betül Çalışkan’ı tebrik ederiz.

Türkçesi Varken Yarışması’nda 3. olan Betül Çalışkan’ı tebrik ederiz.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Türkçesi Varken Yarışması’nda 3. olan Semanur Aydın’ı tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.  

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.