Eğitim

Çankaya Dershane, Çankaya Dershane Fiyatları

Çankaya Dershane | En İyi Çankaya Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Eğitim de destek günümüzde şart haline gelmiştir. Öğrencilerimizin karşılarına çıkan sınavların zorluğu ve düzenli olarak sınav sisteminin değişmesini düşünücek olursak eğitimde desteğin şart olduğunu bir kez daha görüyoruz. Bu süreçte günümüz avantajlarından biri çıkıyor karşımıza öğrencilere eğitim desteği verebilecek pek çok eğitim kurumun yer aldığını görüyoruz. Özelikle Ankara’da nüfus artışı ile orantılı bir şekilde dershanelerinde artığını görüyoruz. Evet önümüzde seçeneğin olması güzel fakat ama bu doğrultuda tercihlerimizi iyi yapmamız gerekir. Kaliteli eğitim ve devamında öğrencinin dershaneden ihtiyaç duyduğu verimi alması gerekir.

Ankara çankaya dershanesi olarak bünyemizde pek çok gruba eğitim hizmeti vermekteyiz. Bunların içerisinde lise seviyesi, mezun gruplar, liseye hazırlık grupları yer almaktadır. Çankaya dershanesi olarak kalabalık sınıflar yerine 10-12 kişilik sınıflarda öğrencilere eğitim hizmeti vermekteyiz. Butik eğitim anlayışını oturtmuş olan bir eğitim kurumuz. Bu sayede öğrenciler özel ders alıyormuş gibi dersten kopmadan dolu bir ders süreci geçirmektedir. Ankara çankaya dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesi bir diğer artı yanımızdır.

Çankaya Dershane | En İyi Çankaya Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara Çankaya Dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz en büyük avantajlarından biridir. Ankara çankaya dershanesi olarak sunduğumuz kaliteli eğitimin yanında velilerimiz yüksek fiyatlar isteğimizi düşüneceklerdir. Bunun sebeplerinden biri de dershanemizin Ankara’nın merkezinde Çankaya’da yer almasıdır. Çankaya’da yer alan dershanelerin çoğunun fiyatları dudak uçuklatacak bir şekildedir. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bizim için ücret her zaman ikinci planda kalmaktadır. Öğrencinin kaliteli bir eğitim görmesi ve hak ettiği başarıyı sağlaması bizim için en büyük önceliktir. Bu da bizi diğer kurumlardan ayıran en büyük farktır. Uygun fiyatımızın yanında ortadoğulular eğitim kurumları olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız ders çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlerdirmekteyiz.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygısı hususunda bilgilendirmekteyiz. Ankara çankaya dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda daha iyisini yapabilecekken sınav kaygısı nedeniyle kötü sonuçlar almasını istemiyoruz ve bunun önüne geçiyoruz. Ankara çankaya dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde tamamlamaktadır. Ankara çankaya dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmelerini sağlıyoruz.

Çankaya Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ankara Çankaya dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş olur. Öğrenci belirlediği konu eksikleriyle beraber bireysel etütlere başvurabilir ve bu maratonun sonunda bütün konuları tamamlamış bir şekilde sınava girerler. Ankara çankaya dershanesi olarak bütün öğrencilerimize branş öğretmenleri tarafından her hafta düzenli ödevler verilmektedir. Devamında birebir her hafta düzenli olarak ödev kontrolleri yapılır. Bu sayede öğrenci haftalık düzenli olarak soru çözmüş olur. Ödevleri yapan ve yapamayan öğrencilerin isimleri alınarak velilerimizi bilgilendirme mesajları gönderilmektedir.

Ankara Çankaya dershanesi olarak düzenlediğimiz üniversite ziyaretleri, eğitim seminerleriyle öğrenci hem nefes almış hem de bazı husularda bilgi edinmiş olur. Ankara çankaya dershanesi olarak amacımız sadece başarı değil çoçuklarımızın ev dışındaki aileleri olmaktır. Aldığımız güvenlik önlemleri, kartla sağlanan giriş çıkışlar, her katta bulunan yedi yirmi dört saat çalışan güvenlik kameraları ile öğrencimizin güvenliğinin bizim için ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. Ankara çankaya dershaneleri arasında on altı yıldır süregelen eğitim anlayışımız ve uygun fiyatlarımızla ilk sırada yer almaktayız.

Ankara Çankaya Ortadoğulular eğitim kurumları olarak sağladığımız çeşitli imkanlar ve on altı yıllık tecrübe ile beraber eğitim yolculuğunda sizlerde yanımızda görmek dileğiyle

Çankaya Dershane | En İyi Çankaya Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim, öğrencilere belli dersler kapsamında öğretilen sonsuz bilgileri içermektedir. Bu süreç içinde öğrencilerimiz birçok derse ve bunun içeriğinde sayısız birçok bilgiye maruz kalmakta ve bunların öğrenilmesi istenmektedir. Günümüzde birçok devlet ve özel okulda okuyan öğrenciler her gün belirli saatler kapsamında kendilerinden farklı öğrenmeye sahip çeşitli öğrencilerle beraber öğrenim sağlamaktadır. Bu öğrenme sürecindeki farklılıklar bireylerin öğrenmesini güçleştirmekte ve hatta belki de engellemektedir.

Bu yoğunluk ve farklılık öğretim sürecinde ek eğitimleri gerekli kılmaktadır. Dershaneler bu konuda öğrencilerin büyük destekçisi olmaktadır. Ancak günümüzde bu durum çıkar adına kullanılmakta ve maddi açıdan bir kapı olarak görülmektedir. Öğrencilere kazanılması gereken davranış ve bilgiler yok sayılarak sadece para kazanmak adına boş bir süreç geçirilmek hedeflenmektedir. Bu durum aileleri ve öğrencileri zor duruma düşürmekle beraber değerlendirilmesi gereken ve bizim de özellikle üzerinde durduğumuz zaman kavramı çöp olmaktadır.

Avantajlarımız

Çankaya Dershanesi olarak belirttiğimiz ilk nokta bizim için öğrenci ve veli memnuniyeti ön plandadır. Maddiyatı ikinci planda tutmaktayız ve bunu öğretmenlerimizin sağladığı destekle sizlere hissettirmek amacımız. Oluşturduğumuz güven ve memnuniyet ortamı içinde öğrencilerimiz verimli bir öğrenim gerçekleştirmektedir.

Zaman geri dönülemez bir süreçtir ve bir öğrenci için iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Çankaya Dershanemiz de öğrencilerimize zamanı doğru kullanmaya yönelik istekleri doğrultusunda programlar geliştirmekteyiz. Zamanını iyi değerlendiren öğrenci en ufak bir çalışma doğrultusunda tahmin ettiğinden daha güzel bir verim elde edecektir. Sınıf ortamında kendi düzeylerine uygun öğrenciler tespit edilerek aynı düzeydeki öğrencileri bir araya getirmek baştaki adımlarımızdandır. Bu sayede öğrenciler arasındaki seviye farkının yarattığı öğrenme engeli de ortadan kaldırılmaktadır.

Dershanemizde uygulamaya yönelik ağırlık verilmektedir. Test, deneme sınavları ağırlıklı olarak yapılmakta bu sayede öğrencide oluşmuş öğrenmenin tespit edilmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerimiz dönem içindeki eksikleri böylece fark etmekte ve isterlerse öğretmenlerimizle birlikte bire bir anlatımla bu eksikleri gidermektedir. Ayrıca okuduğu okullardan bağımsız hareket edilmemektedir. Bu sayede işbirliği içinde iki farklı ortamdan öğrenme sağlanmakta ve bilgiler pekiştirilmektedir. Merak ettiğiniz diğer konular için bize ulaşabilirsiniz.

Çankaya Dershane | En İyi Çankaya Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim sistemimizde farklı bir eğitim aşamasına geçerken öğrencilerimizin yeterliliklerini ölçmek adına birkaç temel sınav uygulanmaktadır. Bu sınavlar sene içerisinde bir kere ve dönüşü olmadan yapıldığından öğrencilerin tam olarak hazır ve kendinden emin şekilde bu sınava girmeleri oldukça büyük öneme sahiptir. Devlet okulları ya da özel okullar verdikleri derslerle bu ihtiyaçları her ne kadar karşılamaya çalışsa da öğrencilerin bu tempoya ayak uydurması konusunda yetersiz kalmaktadır. Bunun sonucu öğrenciler çareyi dershanelere başlamakta bulmaktadır.

Eğitim alanında okulların verdiği derslerin eksikliği ve ayrıca artan öğrenci sayısının oluşturduğu rekabet ortamından haberdar olan kendini eğitimci sanan bir kesim öğrencilere kaliteli hizmet sunacaklarının vaadini vererek sadece maddiyat için çalışmalar sürdürmektedir. Bizler ise kurumumuzu övmeyi başkalarına bırakarak sadece işimize odaklanmakta ve öğrencilerimize memnuniyet sağlamayı hedeflemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki memnun kalan kişiler zaten bu övgüyü gerektiğince yerine getirecektir keza Çankaya dershane yorumları ile ilgili forumlara baktığınız takdirde kurumumuzun aldığı olumlu dönütlerle karşılaşacaksınız.

Memnuniyeti Nasıl Kazandık?

Dershanemizde öğrencilerimizi her açıdan geliştirmek adına çalışmalarımızı sürdürmekte ve kendimizi geliştirmek adına her zaman çalışmaktayız. Çankaya dershane yorumları ile bize dair yapıcı bir eleştiriyi dikkate alarak o alanda yapılacak planlama ve değişiklikle bir yapılandırmaya gitmekteyiz. Biliyoruz ki bizden istenen durum yönetimimizle kaynaşarak ortaya her iki tarafın memnuniyetini sağlayan bir süreç oluşturacaktır.

Dershanemizde bulunan öğrencilerimizi bilişsel, sosyal ve psikolojik alanda destekleyerek onları geliştirmeye çalışmaktayız. Aldıkları dersler kapsamında farklı düşünmelerini, elde etmeyi ve yorumlamalarını sağlayacak bilişsel süreçlerle öğrenim sağlamaktayız. Bunu grup tartışmaları ve beyin fırtınaları yaparak sağlamaktayız. Bu sayede öğrenci öğretmenden direkt alıp ezberlemek yerine bilgiyi özümseyerek kazanmakta ve sürece dâhil olduğundan pekiştirmektedir. Psikolojik açıdan ise sınav döneminde olan öğrencilerimizin yaşadığı stres her ne kadar çalışkan bir öğrenci olsa da, sınavlarda öğrencilerimizi oldukça kötü etkilemektedir. Bu durum sonucunda ‘’Çalıştım ama yapamadım’’ , ‘’Biliyordum ama çok heyecanlandım’’ gibi klasik cümleleri oldukça çok duymaktayız. Öğrencilerimizin psikolojisini destekleyerek onların bu stresi minimum düzeye indirmelerini Psikolojik Danışmanlarımız sayesinde sağlamaktayız. Bu sayede onlardan asıl görmek istediğimiz yeterlilik performansını almayı hedeflemekteyiz

Çankaya Dershane | En İyi Çankaya Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

İyi bir bölüm ve köklü bir üniversite kazanmak birçok gencin hayalidir, bu durumu yetersiz puandan dolayı erteleyen adaylar için ise ikinci bir şans elbette vardır. Yükseköğretim kurum sınavına girerek istediği bölümleri kazanamayan adaylar tekrar çalışarak başarılı konumlara gelebilir ancak bunun için iki şey vardır; disiplin ve özveri. Mezun öğrencilerin tekrar ders çalışarak sınav hazırlanması dershane yardımcı ile artık daha kolaydır, alanında uzman birçok öğretmenin yardımı ile öğrenciler akademik konu eksiklerini kolaylıkla kapatabilir ve istedikleri puanları elde edebilir. Çankaya mezun dershane yıllardır mezun öğrencilere hizmetler sunmaktadır, öğrencilerin sınav sürecinde yapmış olduğu hataları tekrar yapmamaları için esnek programlar oluşturmaktadır.

Alanında uzman ve bu işi severek yapan öğretmenlerin olması elbette ki mezun öğrenciler için çok büyük bir artıdır. Profesyonel bir şekilde çalışan öğretmenlerimiz öğrencilerle yakından ilgilenerek sınav sürecinde onlara tam destek sunmaktadır. Öğrencilerin akademik eksikleri bir kenara onların en ufak psikolojik sorunlarında dahi öğretmenlerimizi rahatlıkla görebilirsiniz. Çankaya mezun dershane olarak bugünlere gelmemizde öğretmenlerimizin payı oldukça büyük bunu burada da söylemek istiyoruz. Dershanemiz Çankaya İlçesinde yer alan diğer dershanelere oranla daha kaliteli hizmetler sunarak öğrencilerimizi her zaman düşünür. Birebir etüt saatlerimiz, deneme sınavlarımız ve en kaliteli kaynaklarımızla öğrenciler artık akademik başarı olarak istedikleri seviyeye gelebilecektir.

Mezun Öğrenciler Neden Dershaneye Gitmelidir?

Mezun öğrenciler için en büyük sorun elbette ki sosyal çevredir, arkadaşlarının çoğu üniversiteye giderken tek başına ders çalışmak zor olabilir. Bu süreçte öğrencilerin sosyal anlamda gelişmesi, derslerini düzenli olarak işleyebilmesi ve sınav sürecine yönelik etkin adımların atılabilmesi ancak dershanelerle mümkün olabilir. Kurs gibi ortamlar düzensiz olabilir ve süreci tamamen bitiremez, öğrenciler daha fazla kafa karışıklığı yaşayarak nerede olduğunu ne iş yaptığını unutabilir. Çankaya mezun dershane olarak tüm çalışmalarımız planlı ve programlı bir şekilde ilerlemektedir, sunmuş olduğumuz hizmetlerin temelinde öğrencilerin iyi yerlere gelmesi yatmaktadır. Öğrenciler hayal ettikleri bölümleri ve üniversiteleri kazanarak bizleri de mutlu edecektir. Dershanemiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

En İyi Çankaya Dershanesi Hangisidir?

Çankaya’nın en çok tercih edilen ve başarı oranı en yüksek olan dershanesi Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları’nın Çankaya’daki Konumu

Ortadoğulular; Kızılay Konur, Karanfil ve Bulvar olmak üzere Çankaya’da 3 şubeye sahiptir.

En İyi Dershane Önerileri Çankaya

Çankaya’da en çok önerilen ve sınav başarıları ile öğrencilerin gözdesi olan dershane Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

Sınav Başarı Oranı En Yüksek Çankaya Dershanesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Ankara’da kendisini kanıtlamış, Çankaya’nın en iyi dershanesi olarak herkes tarafından tercih edilen bir dershane olmuştur.