Çukurambar Dershane | Ortadoğulular Eğitim

Çukurambar Dershane


26.12.2019       324      


Çukurambar Dershane

Çukurambar Dershane

Bilgiyi öğrenmede eğlenirken öğretmeyi savunan çukurambar dershane öğrencilerine sosyalleşmesi açısından yeterli imkanlar sağlıyor. Onlara müzik alanında gitar, keman ve piyano dersleri vererek fonetik sanatlara ilgi duymasını amaçlıyor. Plastik sanatlarda kendilerini geliştirip görsel duyarlık kazanmaları adına da resim, ebru, nakış, geleneksel el sanatları gibi alanlarda kurslar düzenliyor.

YDS'ye Hazırlıkta Başarının Adresi

Yabancı Dil Sınavı YDS alan bilgisi kategorisinde her sene yapılan bir sınavdır. Bu sınavdan başarılı olan adaylar İngilizce, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça gibi yabancı dillerde akademik kariyer veya yabancı dil bilgisi öğretmenliği alanlarında rahatlıkla istihdam edilebilir.

YDS'ye hazırlıkta başarıyı sizlerle buluşturan dershanemiz alanında uzman eğitmen kadrosuyla gramer haznenizi geliştirip pratik olarak da akıcı bir şekilde yabancı dilinizi en iyi şekilde kullanabilmeniz adına bütün çalışmalara yer vermeye devam ediyor.

Yüzme Kursu

Spor branşlarına ilişkin öğrencilerin çukurambar dershane olarak kendilerini geliştirerek sınavlara en iyi şekilde hazırlanması amacıyla yüzme kursları düzenliyor. Yüzme turnuvalarıyla ayrıca heyecanı da ilave ederek öğrencilerinin sporla daima iç içe olması amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Edebiyat Yarışması Etkinlikleri

Kompozisyon yarışması, şiir yarışması, kitap okuma yarışması gibi etkinliklerle öğrencilerin güzel Türkçe dilimizi en iyi şekilde okuyup anlamasına imkan tanıyor.

Ödüllü edebiyat yarışması etkinlikleriyle kısa öykü hazırlama ve kompozisyon hazırlama yarışmaları, münazara ve sempozyum etkinlikleriyle tartışma adabını öğretmek de eğitim kurumumuz tarafından yer verilen dersler arasında geliyor.

YKS - TYT Hazırlık

Ön lisans ve lisans kurumlarına hazırlıkta çukurambar dershane olarak öğrencilerimizin hayalini kurdukları üniversitenin kapısından içeriye girmesi için her türlü imkanları seferber ediyoruz. Teknolojiyi de etkin bir şekilde kullanarak öğrencilerimizin karşılaştıkları bütün sorunlarda internetten araştırma yaparak bilgiye hızlıca ulaşmasını amaçlıyoruz.

Coğrafya ve tarih derslerini video destekli anlatımlarla akılda kalıcı hale getiren eğitim kurumu olarak eğitimin de kaliteli olduğu takdirde amacına kesinlikle ulaşacağının bilinciyle hareket ediyoruz. Hazırlık sürecinde her zaman en iyiyi sunan yaklaşıma bağlı kalarak somutlaştırılmış halde eğitim gerçekleştirilmektedir.

TYT ve YKS sürecinde ayrıca tercih danışmanlığı gerçekleştirerek nasıl bir üniversitede eğitim görebileceğine dair öğrencilerimize ön bilgi veriyor ve ülkemizdeki istihdam olanakları hakkında da detaylı bilgiler sunuyoruz.

Ortadoğulular Eğitim Ortadoğulular Kurs Merkezi Yenimahalle`de açıldı!

Ortadoğulular Kurs Merkezi Yenimahalle`de açıldı!

Ortadoğulular Eğitim Kurumları başarı hikayesini sürdürmeye 15 şubesiyle devam ediyor. Ortadoğulular Kurs Merkezi Yenimahalle`de açıldı! 11-12 Ocak...

← Devamını Oku

Şentepe Dershane

Şentepe dershane alternatifi olarak zengin bir yerdir. Eğitim sisteminin değişmesi ve sınavlara bağlı bir şekilde öğrencilerin kariyerinin şekillen...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.