Demetevler Özel Öğretim Kursu | Ortadoğulular Eğitim

Demetevler Özel Öğretim Kursu


28.12.2019       286      


Demetevler Özel Öğretim Kursu

Demetevler Özel Öğretim Kursu

Eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Ailede başlayan bu sürece daha sonra eğitim kurumlarında akademik olarak devam edilir. Türkiye'deki güncel eğitim sistemine hakim demetevler özel öğretim kursu ilkokul - ortaokul ve yüksekokula hazırlık sürecinde öğrencilerinin yanında. Onlara sağlam bir gelecek temin etmek adına sürekli çalışmalarına devam ederek fark yaratmayı sürdürüyor.

Temel Yeterlilik Sınavına Hazırlık

Yükseköğrenim görmek isteyen gençlerin yeni üniversite sınav sisteminin ilk aşaması TYT olarak adlandırılan Temel Yeterlilik Sınavıdır. Bu sınavı geçen üniversiteli adaylar ikinci aşama olan YKS'ye girmeye hak kazanır. Alanına hakim eğitmen kadrosuyla demetevler özel öğretim kursu etüt programlarıyla konunun iyice pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.

YKS'ye Hazırlıkta Başarıya Açılan Kapı

YKS'ye hazırlık sürecinde alanına hakim uzman öğretmen kadrosuyla gelecekte hayalini kurduğunuz mesleği yapabileceksiniz. Teknolojik alt yapısıyla çağın koşullarını dikkate alan özel öğretim kursunda her türlü yeniliklere yer verilmektedir. Bu teknik yeniliklerden hareketle hazırlık sürecinde başarıya açılan kapıda yanınızdayız.

Deneme Sınavlarıyla Sınav Öncesi Motivasyon 

Motivasyon başarıyı elde etmenin en önemli bir kuralıdır. Bunu elde etmek için geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına benzer sorularla sınav öncesi öğrencilerin bütünüyle motivasyonunun yüksek tutulması amaçlanır.

Yaprak testler, randevulu etüt programları ve gerçek sınav atmosferini yaşatan deneme sınavlarıyla demetevler özel öğretim kursu olarak eğitim çalışmalarının yürütüldüğünü dikkate almamız gerekecektir. Bütünüyle yer verilen bu özellikler etrafında değerlendirilirse deneme sınavlarıyla öne çıkan yaklaşımın bir arada tutulduğunu kesinlikle ifade etmemiz gerekmektedir.

Kariyer Danışmanlığı ve Psikolojik Danışmanlık

Rehberlik ve psikolojik danışmanlığı alanında lisans eğitimini başarıyla tamamlamış alanında uzman eğitimcileriyle kariyer danışmanlığı gerçekleştirilmektedir.

Kariyer danışmanlığıyla Türkiye'deki sektörlerin çalışma koşulları ve mesleki istihdam olanaklarına yönelik kapsamlı bilgiler verilir. Öğrencinin ilgileri ve yetenekleri de dikkate alınarak kariyer danışmanlığına yön verilmektedir. Psikolojik danışmanlık sayesinde öğrencilerin grup içi etkinliklerle daima motivasyonunun yüksek tutulması amaçlanmakta ve de her zaman başarının ardında yatan etkenin mutlu ve motivasyonu yüksek birey olmaktan geçtiğine yer verilmektedir.

Yaz döneminde yapılan kamp programlarıyla öğrencilerin doğa gezintilerine çıkmasının yanı sıra bir yandan tatilini sürdürüp eğlenirken diğer yandan da öğrenmeye devam etmesi amaçlanır.

Ümitköy Etüt Merkezi

Ümitköy etüt merkezi vermiş oldukları hizmetlerle tam bir aile dostudur demek mümkündür. Vermiş oldukları hizmetlerle anne ve babaların arayışları ...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Ortadoğulular Yenimahalle Kurs

Ortadoğulular Yenimahalle Kurs

Ortadoğulular Yenimahalle Kurs Merkezi

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.