Eğitim

Etimesgut Anaokulu | En İyi Etimesgut Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Etimesgut Anaokulu | En İyi Etimesgut Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi; Etimesgut anaokulu olarak sunduğumuz eğitim hizmetinin önemi ve değerinin farkında olarak size hizmet vermekteyiz. Çünkü bu nesli büyüklerine saygılı, sevgi ve hoşgörülü olarak yetiştirmenin önemini biliyoruz. İnsan gelişim dönemleri arasında anne karnında sonra en hızlı gelişim gösterilen dönem okul önceci dönem olarak adlandırdığımız, 2 ya da 6 yaş aralığındaki eğitim sürecidir. Bu dönemde Etimesgut anaokulu vizyon olarak çocuklara bir diğer üst öğrenime geçişte edinmeleri gereken akademik bilgi ve donanımı da kazandırmaktadır. Çünkü öğrenmenin öğrenilmesi gerektiğini biliyoriz. Balık tutmuyor onlara, değerli çocuklarınıza balık tutmayı öğretiyoruz. Yapılması gerekeni tecrübelerimizden, vizyonumuzdan alarak eğitim ve öğretim de bu okul öncesi yaş döneminde olan zihinleri taptaze ve berrak çocuklarımızın değerinin biliyor ve ona göre eğitim ve programlarımızı yapıyoruz. Bu hassas dönemde Etimesgut anaokulu olarak biz yönetim kadromuz, deneyimli öğretmen ve personelimiz ile siz değerli ebeveynlerimize eğitim camiasında güçlü bir alternatif olmaya devam ediyoruz.

Etimesgut anaokulu değerli öğrencilerimizin güvenliğinin öncelikli olarak dikkate alınması gerektiği biliyor, sizin emanetinizi güven içinde zarar görmemesi için her türlü önlemi almış bulunmaktayız. Güvenlik kameraları ve güvenlik sistemimiz ile gözünüzün arkada kalmaması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Eğitim vizyonu olarak çocuklarımıza eğitim süreci boyunca, psiko sosyal gelişimlerini göz önünde bulundurarak onlara sağlık bir ruh sağlığı ve sosyal ve özgüven kazanacakları bir ortam sağlıyoruz. Ayrıca fiziksel gelişimlerinin düzgün ilerleyebilmesi için deneyimli spor hocalarımız eşliğinde dönemsel gelişimleri göz önünde bulundurarak sportif faaliyetleri için onları profesyonel olarak destekliyoruz.

Etimesgut Anaokulları

Etimesgut’taki anaokullarımız siz değerli ebeveynlerimiz için değerli varlıklarınızı hayata daha donanımlı ve özgüvenli yetiştirebilmek için eğitim hayatında onlara yol gösterici oluyoruz. En önemli gelişim dönemlerinden olan okul öncesi dönemde oluşan karakter biçimi ve ilerleyen dönemlerde çocukların dil, zeka ve fiziksel gelişimlerinin temelini oluşturmaktadır. Biz anaokulu Etimesgut okulumuzda çocukların özgür doğal bir ortamda hem eğlenecekleri hem de öğrenecekleri bir ortam oluşturmuş durumdayız. Vizyonumuzu; sizin değerli varlıklarınızın eğitimlerinde hassas ve bir o kadar da ciddi ve disiplinli bir şekilde eğitim programlaması olduğunu bilerek belirlemiş durumdayız. Etimesguttaki anaokulları,konum açısından oldukça büyük bir alana yayılmaktadır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Etimesgut Anaokulu | En İyi Etimesgut Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Etimesgut anaokulu fiyatları öğretim programlarımızın saatine ve öğrenci gelişim düzey ve yaşına göre değişmektedir. Gelişim dönemlerinden en önemlisi olan yapılan araştırmalarca anlaşılmıştır ki okul öncesi dönemdir. Bu dönemin önemini bilerek hareket eden alanında uzman öğretmen kadromuz sizlerle. Yardımcı personelimiz ile Etimesgut anaokulu fiyatları siz değerli ebeveynlerimiz için uygun ücretlerde ayarlanmıştır. Çocukların gerekli dönemsel özellikleri de göz önünde bulundurularak eğitim materyal ve programları planlanarak hazırlanmaktadır.

Ebeveyn olarak okullarımızda olmasını istediğiniz özelliklerden biri de güvenli olması olduğunun bilincinde olarak okullarımızı gereken güvenlik sistemi ile donatmış bulunmaktayız. Buna bağlı olarak da Etimesgut anaokulu fiyatları değişim göstermektedir. Ayrıca okullarımızda çalışan personelimizi de genel bir mülakatla inceleriz. Güvenilir olup olmayacağına dair gereken resmi işlemler doğrultusunda adli olarak incelemelerine yaparak okulumuza almaktayız. Siz değerli ebeveynlerimizin içinin rahat edeceği ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir eğitim yuvası olmak ve gelecek neslin donanımlı olarak eğitim hayatına atılacağı bu aşamada vizyonumuzu belirlemiş durumdayız. Okulumuz öğrencilerin saba, öğle ve ikindi kahvaltısı olarak üç öğünde yemekhanelerinde verdiği yemekleri özen ile ve titizlik ile hazırlamaktadır. Bu hazırlık sürecinde mutlaka hijyen kurallarına riayet edilerek son derece önem verilmektedir.

Etimesguttaki anaokulları

Ayrıca alanında uzman diyetisyenler kontrolünde yiyecek ve içeceklerin günlük kalori miktarları ve besin değerleri ölçülerek hesaplanmaktadır. Etimesgut anaokullarımızın fiyatı okullarımız da öğrenim görmeye başlayan değerli öğrencilerimizin aileleri için, verilen kaliteli eğitiminde göz önünde bulundurularak değişebildiğini ifade etmekte yarar görmekteyiz. Anaokullarımızın Etimesgut anaokulu ücretleri öğrenimdeki yaş düzeyine ve öğrenim göreceği saate göre değişebilmektedir. Son yıllarda eğitimde okul öncesi dönemin oldukça önemli olduğunu gören veliler bizi tercih ediyor. Aileler, kaliteli ve alanında uzman, güler yüzlü anlayışlı ve idealist öğretmenlere çocuklarını emanet etmek istemektedirler. Biz de bu anlayışla yola çıkarak idealist ve profesyonel, tecrübeli öğretmen kadromuz ile sizin hizmetinizdeyiz. İnsana her alanda ve her yerde değer veren kadromuz ile eğitim sektöründe eğitimin herhangi bir işten ziyade bir vicdani ve kutsal bir iş olduğu bilinciyle gelecek nesle yatırım yaptığımızı bilerek hareket ediyoruz. Siz de Etimesgut anaokulu fiyat değişimlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Anaokulu | En İyi Etimesgut Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Etimesgut anaokulu tavsiyeleri üzerinden kurumumuzun profesyonel kimlik ve vizyonunu öğrenebileceğiniz gibi, kurumuz ile iletişime de geçerek öğrenebilirsiniz. 2 ya da 6 yaş aralığındaki okul öncesi eğitim süreci denilen süreç içinde çocukların bedensel gelişimlerinin yanında, zihinsel, bilişsel ve psikolojik gelişimleri de bir o kadar önemlidir. Bu süreçte aldıkları eğitim onların tüm yaşamları boyunca alacakları eğitimlerin temelini oluşturmakla birlikte Etimesgut anaokulu tavsiyeleri incelendiğinde görüleceği üzere kurumumuz alanında uzman eğitimci kadrosu ile çocuklarınıza gereken üst öğrenime geçişte kazanacakları akademik eğitimi sağlamaktadırlar. Ebeveynleri olarak siz değerli çocuklarınızı bize son derece güvenlik sistemleri ile donatılmış okulumuza güvenle bırakabilirsiniz. Biz de değerli öğrencilerimiz için donanımlı olarak hazırladığımız okulda sizleri bekliyor olacağız.

En İyi Etimesgut Anaokulu

Okulumuzda siz değerli varlıklarınızı bize emanet edeceğiniz için hassasiyetinizi anlıyor, bunun için gereken önlemleri alıyoruz. Uzman kadromuz ile eğitim hayatında ilk adımlarını attıklarını bu süreçte onların her türlü psikolojik sosyal ve fiziksel gelişimlerini göz önünde bulunduruyoruz. Etimesgut anaokulu tavsiyeleri içinde yer alan yorumlardan da hareket ile siz değerli ebeveynlerin çocuklarınız için düşündüğünüz tüm eğitim faaliyetlerini size sunmaktayız. İnsana ve özellik ile çocuklara verdiğimiz değer ile biz bu sektörde eğitimin bir işten ziyade bir vicdan işi yapıyoruz. İdealist ve profesyonel öğretmen kadromuz ile eğitim hayatında hizmet vermeye başladığımız ve bu alandaki başarılarımıza Etimesgutdaki anaokulları üzerinden de ulaşabilirsiniz. Okulumuz, okul öncesi eğitim hayatı için önemli olan tüm eğitim materyal ve donanımına sahiptir. Hijyenik yemekhanesi ve bu alanda çalışan personelin de tüm hijyen kurallarına sahip olduğunu siz değerli ebeveynlerimize bildirmekte yarar görmekteyiz.

Etimesgut anaokulu tavsiyesi araştırıldığında kurumuzun siz değerli varlıklarını emanet edip eğitim hayatlarına dair yapacakları ilk yatırımın okulumuzdan geçmiş olduğunu görmekteyiz. Etimesgut anaokulları yeni neslin okul öncesi eğitimi ile alacağı hayata dair tüm öğretim faaliyetlerinin önemini siz ebeveynlerin fark ettiğini bize göstermektedir. Çocukların eğlenerek öğrendiği kurumuzda uzman öğretim kadromuz çocukların hassas gelişim dönemlerinde olduklarını bilerek onların zihinlerine ve olumlu davranış değişikliklerine uygun hareket etmekte ve öğretim programlarını planlamaktadırlar.

Etimesgut Anaokulu | En İyi Etimesgut Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Etimesgut anaokulu ücretleri siz değerli ebeveynlerimiz için makul tutarda ayarlanmaktadır. 2, 5-6 yaş aralığında bulunan çocuklarımıza hizmet veren anaokullarımız, geniş oyun parkı ve doğal bahçe alanları ile çocukların bedensel ve sosyal gelişimleri için elzem olan oyunlarını burada güvenli olarak oynayabileceklerdir. Okul bahçe alanında son derece özgür olan çocuklarımız oyun ablaları ile birlikte öğrenirken hem de istedikleri gibi eğlenceli vakit geçirebilecekleri güvenli bahçelerimiz bulunmaktadır. Etimesgut anaokulu ücretleri kalite standartlarının üzerinde olması dolayısıyla değişmek ile birlikte, sabahtan başlayan eğitim öğretim saatlerimiz boyunca, çocuklarımızın güvenliğini sağlamak için tüm gün boyunca okulun çevresi ve içi olmak üzere tüm alanlar özel güvenlik kamera sistemleri ile izlenmektedir. Ayrıca okullarımızda, her türlü güvenlik önlemi alınarak sizin gözünüzün arkada kalmaması için elimizden geleni yapmaktayız. Buna mukabil Etimesgut anaokulu ücretleri değişebilmektedir.

Çocukların güvenliği söz konusu olunca sağlık güvenliğini de göz ardı etmeden, kullanmış olduğumuz tüm ders materyallerimiz ve oyuncaklarımız olmak üzere her malzemeyi titizlikle ve belgelerine bakarak seçmekteyiz. Okullarımızda tüm hijyen kurallarına uyarak yiyecek ve içecek temini yapmamız halinde bunu da titiz ile üstlenmiş bulunmaktayız. Hijyen kurallarına uyulan yemekhanemizde çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ikindi kahvaltısı verilmektedir. Çocukların gelişim dönemleri göz önünde bulundurularak seçilen menüler ile çocukların alacakları kalori hesaplanır. Aynı zamanda vitamin ve mineralleri de uzman diyetisyenlerce aylık olarak her ay farklı seçenekler üzerinden hesaplanmaktadır. Buna bağlı olarak, anaokulu Etimesgut ücretlerimiz sizin de belirleyebildiğiniz ödeme planları ile oluşturulmaktadır. Okullarımızda ayrıca farklı sosyal ve psikolojik gelişimlerine istinaden yapılan etkinliklerimiz yer almaktadır. Bunlardan bazıları; drama, tiyatro, dans faaliyetleri ve oyunlardan oluşmaktadır.

Alanında Uzman Öğretmen Kadrosu

Alanında uzman öğretmenlerimiz ile birlikte çocuklarınız öğrendiklerini topluluk önünde sergileyerek özgüvenlerini geliştireceklerdir. Alanında uzman öğretmen kadrosu ile Etimesgut anaokullarımızın ücreti siz değerli anne babalar için uygun fiyatlardadır. Bütçenizi sarsmayacak şekilde ayarlanmaktadır. Geniş bir yelpazede anlayışlı, hoş görülü yetişen çocuklarınız ayrıca akademik öğrenimleri dışında sanatsal faaliyetleri öğrenerek de ileriki yıllarında daha girişken ve sosyal çocuklar olarak eğitim hayatlarına başlayacaklardır. Bunun için siz değerli anne babalara uygun fiyatlarda Etimesgut anaokullarının ücretleri ayarlanmıştır. Çocukların eğitim yaşamları boyunca edinecekleri bilgi ve öğrenme stillerini bu yaşlarda belirleyen okul öncesi yaşantısı çocuklarımız için önemli bir dönemdir.

Etimesgut Anaokulu | En İyi Etimesgut Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Etimesguttaki anaokullarını eğitim açısından değerlendireceğiz. Etimesgut ilçesinin kurulduğu alanın ilk çağlarda önce Hitit daha sonra da Frig uygarlıklarının topraklarının içinde yer alındığı bilimsel bir gerçek olarak kanıtlanmıştır. Tarihçi Afif Erzen “İlkçağda Ankara” isimli eserinde, Ahi Mesud adlı yerde bulunan aslanların Frigya Aslanı olduğunu yazmaktadır.ilk çağda bu yerin adının Amaksis olduğunu söylemektedir. Haritacı Kiepert de çizdiği haritalarda, Etimesgut ilçesinin bulunduğu bölgeyi Amaksiz olarak bahseder. Osmanlı haritalarında bu isim Amaksus ve Akmasus olarak geçmektedir.

Etimesgut semti, Cumhuriyetin ilanından sonra Batı Trakya’dan gelen göçmen Türkler için 1924-1925 yıllarında Atatürk’ün emri ile 50 haneli bir köy olarak kurulmuştur. 1928 yılında yeniden yapılandırılmıştır. Ata’nın Etimesgut semtine özel bir ilgisi vardır. Buraya haftada birkaç kez gelip at gezintileri yapmakla birlikte, halkla yıllık mahsuller hakkında konuşur hatta tarlalara kadar gidip çiftçilerden bilgi alışverişi yapardı. Bölgede Atatürk zamanında yaptırılan Sağlık Merkezi, Devlet Hastanesi, PTT,hamam,çarşı,memur lojmanları gibi binalar halen varlığını sürdürmektedir.

Etimesgut İlçesi

Etimesgut, kendisine bağlı 18 köy ile 1968 yılına kadar belde olarak kalmış, aynı yıl mahalle olarak yeniden kurumlu sağlanmıştır. 20 Mayıs 1990 ve 20523 sayılı Resmi Gazetede de yayınlanan 3644 sayılı Kanunla ilçe statüsü kazanmış, hemen ardından da 19 Ağustos 1990 tarihinde yapılan belediye başkanlığı seçimi ile Belediye teşkilatı kurulmuştur. 1925 yılında Mimar Ahmet Burhanetün tarafından yapılan Gazi Tren İstasyonu ile Atatürk’ün İstanbul’a gidiş ve gelişlerinde uğurlandığı Etimesgut Tren İstasyonu tarihi yapı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Etimesgut yöresine adını veren Ahi Mesud, Ahi Elvan gibi Türk büyüklerinden olup Ahi Elvan Hazretlerinin türbesi Elvanköy semtinde Elvanköy Camisi avlusundadır. İlçenin Eryaman bölgesinde bir piknik yeri olan Göksu Parkı, tatil günlerinde Ankaralıların dinlenme yeridir. Ayrıca, Atatürk Orman Çiftliği, iyi bir dinlenme, piknik ve gezi alanıdır.

Anaokulu çocuğa neler kazandırır;

Anaokulu bir çocuğa sosyalleşmeyi kazandırır.Çocuğun anne ve babasıyla olan dünyasından çıkıp hayata adım atması gerekmektedir.Dış dünyayla iletişim kurabilmesi ve kendi yaşıtlarıyla beraber birey olduğunun farkında olabilmesi çok önemlidir. Yaşıtlarıyla beraber olan bir çocuğun, anaokulunda başkaları ile aynı sınıfta oturup aynı masada olması, okul öncesi etkinliklere katılması, oyuncak paylaşma gibi durumları çok daha kolay şekilde içselleştirir. Anaokulunda bir çocuğun, diğer çocukların ve öğretmenlerinin fikirlerine saygı duymayı öğrenmektedir. Hayatta sadece kendisinin olmadığını bilincine varır, herkesin farklı öncelikleri ve ihtiyaçları olduğunu öğrenir. Saygılı ve anlayışlı bir insan olma yolunda büyük bir adım atmış olur.

Etimesgut’taki anaokulları;

Etimesguttaki anaokullarını seçmenizdeki sebep çocuklarınızın aile ortamı sıcaklığını burada yaşayacağı okul öncesi öğretmenlerinin kendi çocukları gibi çocuklarına sahip çıkıp sevgi göstermesinden dolayıdır. Etimesguttaki anaokulları yemek, uyku, anaokuluna giriş ve çıkış saatleri, çocuğunun düzenli bir hayata uyum sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda arkadaşlarını düzenli olarak görüp ve onlarla sürekli paylaşım içinde olur.Etimesguttaki anaokulları örneğin konuşma becerisi ele alındığında çocukların 13 aylık olduğunda tek kelime konuşabilmesi, 18 aylıkken iki kelimelik cümle kurması beklenmektedir. 6 aylık bir gecikme normal kabul edilebilir fakat bu süre geçtiği zaman çocuğunuz konuşamıyorsa bir uzmana gözükmeniz gerekir.Etimesguttaki anaokullarını seçmemizde bu durumların saptanması için oldukça önemlidir.