Eğitim

Keçiören Anaokulu | En İyi Keçiören Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Keçiören Anaokulu | En İyi Keçiören Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi; Keçiören Ankara’nın en kalabalık yerlerinden birisidir. Dolayısıyla trafiği de bir hayli meşhurdur. Ankara’nın merkezine yakın olan bu bölgede nüfus miktarı da fazla olunca sürekli artarak çoğalan ihtiyaçlardan biri de eğitimle ilgili ihtiyaçlardır. Keçiören’de hem devlet memurları hem de özel sektörde çalışanların sayısı hemen hemen eşit bu ikisi arasında net bir ayrım yapmak çokta mümkün değil. Nüfus miktarı fazla evet, genç nüfus oranı yaşlı nüfus miktarından daha fazladır.

Eğitimin her aşamasıyla ilgili hizmetleri Keçiören’deki anaokullarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Kolejden, anaokuluna hatta kreşlerin sayısı bile burada fazladır. Kreş ve anaokulu için aileler ne yazık ki her yere güvenemiyor. Eğer aileler burada bir kreşi daha önce tercih ettiyse ve memnun kaldıysa çoğu kreşte anaokulu da mevcut. Kreşten anaokuluna kadar çocuk aynı yerde eğitim alabiliyor.

Keçiören Anaokulu | En İyi Keçiören Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Keçiörendeki anaokulları biraz karmaşık yapıdadır. Mesela gerçekten çok iyi düşünülmüş anaokulları varken gerçekten kötü olan anaokulları da mevcut. Arkadaşım bir kreş öğretmeni ve Keçiörendeki anaokullarının birçoğunda görev yaptı. Olumsuz yaşadığı birkaç mevzudan bahsetmek istiyorum.

Anaokullarında genellikle yemek listeleri ailelere veriliyor. Aileler de malesef ki çocuklarının bu yemekleri yediklerini zannediyorlar. Fakat arkadaşımın şahit olduğu durum her gün aynı yemeğin çıkması hatta sürekli makarna yapılmasıydı. Bu durumu müdüriyete bildirdiğini söyledi fakat müdüriyet bu konuda hiçbir şey yapmamış. Arkadaşımda hocalar arasında para toplayıp daha yararlı erzaklar alıp okula vermişler. Müdürün bunu görmesi ve duymasına rağmen hiç bir şey yapmadığını söyledi. Daha sonra bu durumu yavaş yavaş düzenlendiğini söyledi. Bir başka yaşadığı olumsuzluk ise yeni gelen bir öğrenci akşam servisle evlere dağıtılırken unutuluyor. Aile çocuğunun neden geç kaldığını sormak için aradığında fark ediliyor. Yani anlayacağınız yönetilmekten bir haber düzensiz kurumlarda mevcut. Ama gerçekten işini oldukça iyi yapan Keçiören anaokulları var. Sizler çocuklarınızı buralara emanet ederken asla kurumun görünüşüne aldanmayın ve mutlaka yakınlarınıza danışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir