Keçiören Butik Dershane | Ortadoğulular Eğitim

Keçiören Butik Dershane


14.01.2020       351      


Keçiören Butik Dershane

Keçiören Butik Dershane

Günümüzde dershane de eğitimine katkıda bulunan öğrenci sayısı oldukça fazla. Derslerine kendilerini veremeyen öğrencilerin bu zor durumu velileri de endişelendirmektedir. Bunun için ilk önce öğrencinin kendini tanıması, daha iyi nasıl öğreneceğini keşfetmesi gerekir. Bu yolda öğrencilerimize en doğru yolu Keçiören butik dershane sağlıyor. Bu ayrıcaklıktan ayrıntılı bahsedelim.

Neden Biz?

Çünkü öğrencilerimiz için en kaliteli ve doğru eğitimi sunuyoruz. Onların eğitmekten çok onları anlamaya, kendilerini keşfetmelerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız onları geleceğe bilinçli ve kalıcı bir eğitim vererek hazırlamaktır. Bu cümleden kastımız kesinlikle öğrencilerimize fazla sorumluluk vermek ve onları zor durumda bırakmak değildir. Kendilerine ait boş zamanları olacaklarının ve bu boş zamanlarında istediklerini yapmaktaki özgürlüklerinin farkındayız. Ancak her şeyin bir zamanı vardır. Özellikle de hedefimiz gelecek ise... Sorumluluk sahibi olmaları çok önemlidir. Bunun için planlı çalışır ve o plana göre hareket ederiz.

Dersler Nasıl İşlenir?

Keçiören dershanede derslerimiz öğrencilerimize önceden yapmış olduğumuz seviye sınavları ile şekillenir. Sınav sonuçların göre onlara özel hazırlanan sınıflarda ders görürler. Derslerimiz grup çalışması ile, bazen bireysel, bazen de soru - cevap şeklinde işlenir. Buradaki amaç öğrencinin sosyalliğidir. Sosyalleşmek bir kişi için ilk önce kendini anlatabilmek, ne istediğini bilmek sonra hedefini belirlemek ve en sonunda da amacına ulaşmaktır. Bizim amacımız da öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeleri ve onları en iyi yerlerde görmek olduğu için sosyalleşmek önceliklerimizden biridir. Grup çalışması ise bir çok insan ile aynı ortamda çalışabilmeyi öğrenmeyi hedefler. Ufacıkta olsa ortaya bir rekabet kıvılcımı atmış oluruz ve bu kendini göstermede etkili bir yöntemdir. Soru - cevap öğrencinin bilgilerini pekiştirme ve yeniden öğrenmesini sağlar. Sorduğu sorular onu bilgiyi öğrenmeye olan isteğini farketmesini ve daha fazlasını öğrenmeyi arzulamasında yardımcı olur. Verdiği cevaplar onu o konuda iyi olduğunu gösterirken aynı zamanda ona öğrenme isteği ve cesareti verir.

Öğretmenlerimiz

Her şeyden önce öğretmenlerimiz büyük rol oynarlar. Keçiören dershane öğrenciye cesareti, hırsı, istemeyi, hedefine ulaşmayı öğretir. Doğru adımlarla ve doğru planlamayla uyguladıkları eğitim ile öğrencilerimiz derslerine, sınavlarına hazır olur. 

Ümitköy Yaşamkent Etüt Merkezi

Çayyolu Ümitköy Yaşamkent etüt merkezi öğrenci ve velilerin yüzünü güldürmektedir. Etüt merkezleri eğitim için oldukça kritik bir noktadadır. Özell...

← Devamını Oku

Hüseyingazi Dershane Mamak

Hüseyingazi dershane seçimleri anında ve herhangi bir şekilde yapılabilecek bir konu olmadığından bazı konulara dikkat edilmesi gerekmekte. Hüseyin...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.