Eğitim

Keçiören Dershane, Keçiören Dershane Fiyatları

Keçiören Dershane | En İyi Keçiören Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Günümüzde dershane de eğitimine katkıda bulunan öğrenci sayısı oldukça fazla. Derslerine kendilerini veremeyen öğrencilerin bu zor durumu velileri de endişelendirmektedir. Bunun için ilk önce öğrencinin kendini tanıması, daha iyi nasıl öğreneceğini keşfetmesi gerekir. Bu yolda öğrencilerimize en doğru yolu Keçiören butik dershane sağlıyor. Bu ayrıcaklıktan ayrıntılı bahsedelim.

Neden Biz?

Çünkü öğrencilerimiz için en kaliteli ve doğru eğitimi sunuyoruz. Onların eğitmekten çok onları anlamaya, kendilerini keşfetmelerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız onları geleceğe bilinçli ve kalıcı bir eğitim vererek hazırlamaktır. Bu cümleden kastımız kesinlikle öğrencilerimize fazla sorumluluk vermek ve onları zor durumda bırakmak değildir. Kendilerine ait boş zamanları olacaklarının ve bu boş zamanlarında istediklerini yapmaktaki özgürlüklerinin farkındayız. Ancak her şeyin bir zamanı vardır. Özellikle de hedefimiz gelecek ise… Sorumluluk sahibi olmaları çok önemlidir. Bunun için planlı çalışır ve o plana göre hareket ederiz.

Dersler Nasıl İşlenir?

Keçiören dershanede derslerimiz öğrencilerimize önceden yapmış olduğumuz seviye sınavları ile şekillenir. Sınav sonuçların göre onlara özel hazırlanan sınıflarda ders görürler. Derslerimiz grup çalışması ile, bazen bireysel, bazen de soru – cevap şeklinde işlenir. Buradaki amaç öğrencinin sosyalliğidir. Sosyalleşmek bir kişi için ilk önce kendini anlatabilmek, ne istediğini bilmek sonra hedefini belirlemek ve en sonunda da amacına ulaşmaktır. Bizim amacımız da öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeleri ve onları en iyi yerlerde görmek olduğu için sosyalleşmek önceliklerimizden biridir. Grup çalışması ise bir çok insan ile aynı ortamda çalışabilmeyi öğrenmeyi hedefler. Ufacıkta olsa ortaya bir rekabet kıvılcımı atmış oluruz ve bu kendini göstermede etkili bir yöntemdir. Soru – cevap öğrencinin bilgilerini pekiştirme ve yeniden öğrenmesini sağlar. Sorduğu sorular onu bilgiyi öğrenmeye olan isteğini farketmesini ve daha fazlasını öğrenmeyi arzulamasında yardımcı olur. Verdiği cevaplar onu o konuda iyi olduğunu gösterirken aynı zamanda ona öğrenme isteği ve cesareti verir.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Öğretmenlerimiz

Her şeyden önce öğretmenlerimiz büyük rol oynarlar. Keçiören dershane öğrenciye cesareti, hırsı, istemeyi, hedefine ulaşmayı öğretir. Doğru adımlarla ve doğru planlamayla uyguladıkları eğitim ile öğrencilerimiz derslerine, sınavlarına hazır olur.

Keçiören Dershane | En İyi Keçiören Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Genç nüfusun artarak rekabet ortamının zorlaşması hayatının baharında olan gençlerin karamsarlıklarını arttırmaktadır. Çağının verdiği sorunlarla birlikte aileleriyle görüşmekte zorlanan gençler arkadaşlarından ve okullarından da yeterli ilgiyi bulamamaktadırlar. Zamanla asabiyet ve çılgınlıklar artmakta, eğitimdeki yetersizlikler kendini göstermeye başlamaktadır. Keçiören Dershane lise çağındaki gençlerin eğitim ve psikolojik danışmanlık hizmetlerini üstlenerek onları bu zor zamanlarında desteklemektedir. Okulla uyumlu ders programları, eksiklikleri gidermede uzman profesyonel kadrosu, içsel sorunların çözümünde ve hedef belirlemede yardımcı olan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleriyle gençlerin geleceğe güvenle bakmaları sağlanmaktadır.

Hizmet Hedefimiz

Keçiören Dershane asli hizmetleri eğitim öğretim faaliyetleri olmakla birlikte bu hizmeti layığıyla gerçekleştirebilmek amacıyla psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerinde de bulunmaktadır. Kendine güvenmeyen, yeteneklerini bilmeyen ve dolayısıyla kendine hedef belirlemeyen insanların eğitim öğretim faaliyetleri başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Öncelik öğrencilerimizin yeteneklerini keşfederek hedeflerinin belirlenmesine yardımcı olmaktır. Bu hedefe yönelik oluşturulan planlı çalışmaların sonucunda eğitim öğretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Sürekli çözdürülen sorularla konulara hem farklı bakış açıları getirilmekte hem de öğrencinin soru çözme yeteneğini fark etmesi sağlanarak öz güveni arttırılmaktadır. Kendine güveni gelen öğrencilerimiz derslerine daha büyük bir ilgi ve sevgi ile bağlanmakta bu durumda başarılarına yansımaktadır. İçsel sorunlarının çözümü ise onların hayata bakış açılarını değiştirmekte çevrelerine saygılı ve sevgili davranışlar sergilemelerini sağlamaktadır.

Keçiören Dershane | En İyi Keçiören Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Keçiören Dershane içsel sorunları çözülmüş, derslerine ilgisi artmış, kendine güvenen öğrenciler sayesinde daha uygun eğitim öğretim programları oluşturmakta ve uygulamayı başarmaktadır. Sürekli sağlanan görüşmeler sayesinde okullarıyla uyumlu bir eğitim öğretim faaliyeti yürütülmekte, eksik kalan kısımları tamamlanmaktadır. Soru bankaları sayesinde çözümlere daha kolay alışmakta, sık yapılan deneme sınavları ile hem sınav stresleri kaybolmakta hem de kendine güvenleri arttırılmaktadır. Kendileriyle benzer seviyedeki diğer öğrencilerimizle aynı sınıflarda eğitim alarak konusunda uzman kadromuzun vereceği eğitimden maksimum bir şekilde yararlanabilmektedirler. Minimum sayıda oluşturulan sınıflarımız sayesinde öğretmen öğrenci ilişkileri yakın tutulmakta, öğretmenlerimizin öğrencileri yakından takip etmesi sağlanmaktadır.

Eğitim öncesi derslerin sevdirilmesi ve içsel sorunların çözülmesi tek hedefimizdir. Eğitim ve başarı ancak bu sorunların çözülmesi ile mümkün hale gelebilmektedir.