HEMEN BAŞVUR Kızılay LGS kursu | Ortadoğulular Eğitim

Kızılay LGS kursu

Ortadoğulular Eğitim Kızılay LGS kursu


Kızılay LGS kursu

Kızılay LGS kursu

Kızılay LGS kursu denildiğinde akla gelen birkaç kurumdan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.  Ortadoğulular eğitim kurumları olarak hedefimiz eğitimin her alanında donanımlı, başarıya odaklanmış, farkındalığı yüksek, sorumluluklarının bilincinde ve disiplinli bireyler yetiştirerek, hem siz ebeveynlere, hem çocuklarımıza hem de toplumumuza karşı görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirebilmek. Eğitimin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğunun farkındayız. Bu yolda öğrencilerimize ilk vermek istediğimiz eğitim yaşam boyu öğrenmeyi öğretebilmek. Onları kalıplaşmış birer öğrenci modelinin dışında; kendilerini tanıyan, ne istediğini bilen, isteklerine ulaşabilmek için en doğru yolu tespit edebilen, kültürel değerlerine yabancılaşmamış, öz güveni yüksek, üretebilen, sadece okul yaşamında değil sosyal ilişkilerinde de başarılı birer birey olarak görebilmek ise tek gayemiz.

Ortadoğulular eğitim kurumları kapsamında hizmet veren dershanemizle; Kızılay LGS kursu seçenekleri arasında fark yaratmak, dershane kültürüne yeni bir soluk getirmek gayesi ile yola çıktık. Bu hedef doğrultusunda Kızılayın en iyi LGS kursu olabilmek adına iddialıyız. Bu iddiamızın kaynağında verdiğimiz eğitimin kalitesinden önce çocuklarımıza verdiğimiz değer yatıyor. Bir ebeveyn olarak kaygılarınızın ve beklentilerinizin farkındayız ve çocuklarımızın hayattaki başarısını her şeyin önünde tutuyoruz. Bu da bizi elbette ki diğer Kızılay LGS kursu seçeneklerinden farklı kılıyor. Bu anlamda ilk olarak her öğrencimizin kendine has birer birey olduğunu kabul ediyor, onun kişisel özelliklerini tanımaya ve ona uygun eğitim modelleri geliştirmeye çalışarak eğitime ilk adımı atıyoruz. Bu konuda elbette ki alanlarında uzman eğitim koçlarımız bizim en büyük yardımcılarımız. Bireye özel eğitim programlarımızı uygularken birey takip programımız çerçevesinde her öğrencimizin gelişimini yakından takip ediyor ve bu konuda velilerimizi bilgilendiriyoruz. Genel konu tekrarları ile pekiştirilmesi gereken konuların üzerinden tekrar tekrar geçiyoruz, ta ki her öğrencimizi belirli bir başarı çizgisine ulaştırana dek. Ayrıca gerekli durumlarda etüt programları düzenleyerek öğrencilerimizle birebir çalışmalar yapıyoruz.  Deneme sınavları ile öğrencilerimizin hem başarı durumlarını belirliyor hem de LGS sınavı ile ilgili deneyimlerini artırarak sınav stresini aşmalarına yardımcı oluyoruz. Bu dönemde öğrencilerimizin ders başarıları kadar psikolojileri de bizim için çok önemli. Bu nedenle gereken durumlarda aşılması gereken sorunları rehberlik servisimiz ve siz velilerimizin yardımı ile çözmeye gayret ediyoruz.

Eğitim alanında “en iyi” olarak anılabilmek çok güzel bir duygu muhakkak. Ama bizim için asıl mutluluk; çocuklarımızın attıkları her yeni adımda, ulaştıkları her yeni başarıda gözlerindeki ışığı ve ebeveynlerin yüzlerindeki mutluluk ve gururu görebilmek. Bu bizim için Kızılaydaki en iyi LGS kursu olmaktan çok daha kıymetli.

Ortadoğulular Eğitim Kızılayın en iyi LGS kursu

Kızılayın en iyi LGS kursu

Kızılayın en iyi LGS kursu, kesin bir ifade ile sınavlarda başarı yüzdesi en yüksek olan kurs olarak nitelendirilebilir. Bir kursun iyi olup olmadı...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Batıkentin En İyi Özel Liseleri

Batıkentin En İyi Özel Liseleri

Özel liseler normal liselerden farklı olarak Milli Eğitim Bakanlığı’nca belirlenmiş olan müfredat üzerine eklemeler yaparak, öğrencilerinin sadece ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.