Eğitim

Kızılay Lise | En İyi Kızılay Lise Fiyatları Yorumları Listesi

Kızılay Lise | En İyi Kızılay Lise Fiyatları Yorumları Listesi; Temel Lise, hem okul hem dershane eğitimi veren, öğrencilerine diploma verme yetkisi olan özel okullardır. Ankara Kızılay Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi, dershane eğitimini okul eğitimiyle birleştirerek fakat sadece öğrencilerini üniversiteye hazırlık müfredatını içeren dersler verir. Böylece öğrenci hafta içi okula sonra dershaneye ve yine hafta sonu dershaneye gitmek zorunda kalmayacaktır. Bu da maddi manevi yıpranmanın önüne geçilmiş olmasıdır. Ortadoğulular Temel Lisesi, disiplinden taviz vermeden ama aynı zaman da aile ortamı oluşturarak öğrencilerinin severek öğretim görmesini sağlar.

Kızılay lise açısından pek çok seçeneği olan bir kurumdur. Kızılay’ın en iyi lisesi olarak araştırma yaptığımızda karşımıza çıkan liselerin çoğu özel liselerden oluşmaktadır. Bu liselerde sınıflar 12 ila 16 kişi arasında olmakla birlikte ulaşım açısından rahat olduğu için tecrübeli eğitmenler Kızılay ve çevresindeki liselerde çalışmaktadır. Tecrübeli eğitmen kadrosu sayesinde pek çok öğrencinin hedeflerini tutturmasına yardımcı olan bu kurumlar az sınıf mevcuduna sahip oldukları için öğrencileri ile birebir ilgilenebilmektedirler.

Öğrencilerin konu eksiklerini ya da çözemedikleri soruları için birebir özel ders vermeleri ile birlikte öğrenci takip sistemleri çok etkilidir. Öğrencilerine özel çalışma programları hazırlayarak etkili ve verimli çalışma saatleri ile öğrencilerin motivasyonunu arttırırlarken başarıya ulaşmaları kaçınılmaz olmaktadır. Ayrıca disiplin yönünden sıkı olmaları sebebiyle kurum içerisinde öğrencilerin yemek ihtiyaçlarını da karşılarlar. Kurum içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılayan öğrencilerin yapmaları ve ilgilenmeleri gereken tek şey ders çalışmak olduğu için başarı oranları gayet yüksektir.

Kızılay Lise | En İyi Kızılay Lise Fiyatları Yorumları Listesi

Kızılay semti Ankara’nın en kalabalık semtleri arasındadır. Çok sayıda eğlence merkezinin ve gezilecek alanların yer alması nedeni ile buradaki nüfus oldukça fazladır. Kızılay liseleri Öğrenci sayısı fazla olan kurumlardandır. Eğitim kurumu sayısı oldukça fazla olan bu semtte çok sayıda ve kademe de okul bulunmaktadır. Lise kademesinde özel lise, Anadolu lisesi, butik lise ya da mesleki liseler yer almaktadır. Her kademede her alanda eğitim verme kurumlar oldukça fazla ve her biri de oldukça kaliteli eğitim kurumlarındandır. Bu kurumlarda eğitim alan öğrencilerin sayısı da çok fazladır.

En önemli nedeni ise burada yer alan kurumlar merkezi bir noktada yer almaktadır ve buradaki eğitim kurumlarının kalitesi oldukça iyidir. Kızılay liselerinde eğitim almak isteyen öğrenciler kalitesi kadar ulaşım imkanlarının da çok iyi olmasından dolayı burayı tercih etmektedir. Bir çok ulaşım seçeneği yer almaktadır. En başta ve en çok kullanılan ulaşım seçeneği ise metrodur. Metro ile öğrenciler hem daha hızlı hem de daha kolay bir şekilde ulaşımı sağlamaktadır. Burada yer alan eğitim kurumlarında eğitim veren öğretmenler de kendi alanında başarılı ve çalışkan eğitimcilerdir. Tüm personelleri ile öğrencilerin başarılı olanları için uğraşmaktadırlar.

Kızılay liselerinde eğitimci kadroları

Eğitimciler her kademede oldukça önemli olan bireylerdir. Öğrencilerin hem akademik başarıları üzerinde hem de karakterleri üzerinde kalıcı etkilere sahip olan kişilerdir. Bu nedenle ilk kademeden itibaren kaliteli ve başarılı eğitimciler tarafında ders almak çok önemlidir. Kızılay liseleri eğitimci kadrosuna çok dikkat eden ve her bir eğitimcisinin bu mesleği severek yapıp yapmadıklarına çok dikkat eden bir kadrodur. Öğrencilerin Başarılı olabilmeleri ve işledikleri derslerden zevk alabilmeleri için eğitim veren eğitimcilerin kendi mesleğini seven bireyler olmaları çok önemlidir. Öğrencilerin başarılı olabilmeleri için eğitimciler büyük titizlikler ile seçilmektedir. Devlet kurumlarında eğitimciler öncelikle bir sınava tabi olmaktadır.

Son yıllarda ise bu sınavda belirli başarılar elde eden öğretmen adayları sınav sonrasında ise bir mülakata tabi olacaktır. Bunların sonucunda ancak eğitim verebilme yetkisine sahiptir. Öğrencilerin eğitimleri bu kadar önemlidir. Devlet kurumu dışında kalan özel okullarda da aynı şekilde eğitimciler çok önemli bir noktadır ve dikkat edilmektedir. KızılayÖzel okullardaki eğitimciler seçilirken özel olarak hazırlanan mülakatlara tabi tutulmaktadırlar. Bu mülakatlar da öğretmen adaylarının konuşmalarına, başarılarına, geçmiş deneyimlerine, kendilerini ifade ediş biçimlerine dikkat edilmektedir. Tam olarak kendi istedikleri özellikleri sahip olan kendi alanında uzman ve başarılı olan eğitimciler belirli bir süre bu kurumlarda denem süresine tabi olmaktadır. Deneme süresi sonucunda öğrencilerinde görüşleri ile öğretmenlerin devam edip etmeyeceğine karar verilmektedir. Devam edilmesine karar verilen öğretmen adayları ise kadroya dahil edilmektedir.

Kızılay Lise | En İyi Kızılay Lise Fiyatları Yorumları Listesi

Kızılay lise tavsiyeleri arasında eğitim kurumumuz velilere sürekli önerilmekte olup eğitim anlayışımız ve rahat eğitim mekanlarımız sebebi ile veliler tarafından sıklıkla tercih edilmekteyiz. Sadece eğitim anlayışı için değil aynı zamanda çocukların güvenli ve rahat bir ortamda eğitim gördükleri için de sıklıkla tavsiye ediliyoruz. Ankara’da yer alan liselerimizde hem üniversite sınavına hazırlıyoruz hem de dil eğitimi destekleri veriyoruz. Ankara liseleri arasında kaliteli ve profesyonel hizmet veren tek kurum olmanın gururunu yaşamaktayız. 2002 yılından beri eğitim alanında hizmet veriyor ve profesyonel eğitimciler ile birlikte çalışıyoruz.

Ankara’da Lise Tavsiyesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak hem velilere kaliteli hizmet sunuyor hem de çocukların profesyonel eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitim kurumumuzda yer alan birçok aktivite aracılığı ile çocukların sıkılmadan ders işlemelerini sağlıyoruz. Sadece üniversite sınavına değil aynı zamanda TYT ve AYT gibi sınavlar için de etütler ve özel dersler veriyoruz. Çocuklar sadece standart eğitim almıyor aynı zamanda eğlenerek öğrenebilecekleri bir kuruma geliyorlar. Ankara liseleri arasında sıklıkla tercih ve tavsiye edilme sebeplerimiz arasında çağdaş eğitim anlayışımız da yer almaktadır. Çocuklara eksik konularını tamamlamaları için sunduğumuz etüt anlayışının yanı sıra birçok spor aktivitesine de katılmalarını sağlıyoruz. Okulumuzda sadece basketbol, futbol ve voleybol takımları yer almamaktadır. Aynı zamanda satranç gibi zeka geliştirici ve analitik düşünmeyi kolaylaştıran oyunlara da yer veriyor ve turnuvalar düzenliyoruz.

Kızılay Lise | En İyi Kızılay Lise Fiyatları Yorumları Listesi

Kızılay lise tavsiyeleri arasında sıklıkla önerilen eğitim kurumumuz da birçok eğitici aktivite yer almaktadır. Çocukların güvenli ve rahat bir ortamda eğitim almalarını sağlarken aynı zamanda rehberlik hizmetinin yanı sıra dil, tiyatro, spor gibi birçok alanda da gelişmelerini hedeflemekteyiz. İngilizce dersleri haricinde İngilizce konuşma sınıflarımızın da bulunduğu özel lisemizde çocuklar eğlenerek dil öğrenmektedir. Ayrıca lisede yer alan yemekhanelerde çocuklar için büyük bir titizlikle hazırlanan ve hijyenik ortamda sunulan sağlıklı yemekler de sunulmaktadır. Kızılay liseleri arasında kaliteli ve profesyonel hizmet veren kurumumuz aracılığı ile çocuklar yüksek standartlarda eğitim almaktadır.

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

17 yıldır sürdürdüğümüz dershanecilik yaşantımızı 01.03.2014 tarihinde ‘5580 sayılı Özel Öğretim kurumları kanununda yapılan değişiklikle 1.09.2015 tarihinden itibaren geçerli olmak kaydıyla dershane olarak faaliyetlerinin tümüyle son verilmesi kararı ile Özel Ortadoğulular Güçlü Eğitim Temel Lisesi olarak devam etme kararı almıştık ve bu yıl 3.Dönem mezunlarımızı verecek olmanın gururunu taşımaktayız.

17 yıllık üniversite sınavlarına hazırlık eğitimi veren bilgi ve tecrübemizin Milli eğitim sisteminin içine dahil olması ile birlikte öğrenci hem okul hem de dershane ihtiyacını aynı kurumda karşılama imkanı bulmuştur. Hafta içi okul – hafta sonu kurs mantığıyla hem maddi hem de manevi anlamda çok yıpranan öğrenci ve veliler için Temel liseye dönüşmemiz velinin ve öğrencinin bu anlamdaki yükünü hafifletmiştir.

Gerek dershane, gerekse Temel lise döneminde öğrencilerimizi en iyi üniversite ve bölümlere yerleştirmedeki başarımıza en büyük referansımız başta Devlet Üniversiteleri olmak üzere diğer Vakıf Üniversitelerinden mezun olup aktif iş hayatına başlamış ve hala öğrenim yaşantılarına devam eden öğrencilerimizdir.

Temel lisemizde 9-10-11 ve 12 bütün lise gruplarına uzman kadromuz tarafından eğitim verilmektedir.

Gerek sınav sonuç istatistikleri gerekse veli – öğrencimizden gelen dönütler başarı grafiğimizin günden güne katlanarak devam ettiğinin en güzel kanıtıdır.

Devletin vermiş olduğu özel öğretim desteği (teşvik) başvurularımızı her öğrenci için yapıyor ve sonuçları sizlerle paylaşıyoruz.

Temel Lisemizden alınacak DİPLOMA tamamen MEB ONAYLI ve ülkemizdeki diğer ortaöğretim kurumlarından mezun olanların aldığı diplomalardan hiçbir dezavantajı veya en ufak bir farkı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir