HEMEN BAŞVUR Öveçler Şube | Ortadoğulular Eğitim

Öveçler Şube

Ortadoğulular Eğitim Öveçler Şube


Öveçler Şube

Öveçler Ortadoğulular Butik eğitim anlayışı ile 2002’den beri eğitim tecrübesi olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları Türkiye’nin ilk Üniversiteye Hazırlık Lisesini Öveçler’ de açtı.

Okulumuzda kurum psikoloğu bulunmaktadır. Öğrencilerimizin haftalık olarak takipleri ve etütleri ÖTM yani Öğrenci Takip Merkezimizde Rehber öğretmen gözetiminde yapılmaktadır. Öğrencilerimizin akademik, kişisel, sosyal gelişimleri takip edilmektedir.

TYT-AYT Sınavına hazırlık yapan 11 ve 12.Sınıf öğrencileri için özel bir Üniversiteye hazırlık programı uygulanmaktadır.

Kurumumuz öğrencilerine özel gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmış yemek menüsü sunulur. Okulumuz kapalı spor sahası, kütüphane, açık spor alanlarına sahiptir. Öğrencinin ders dışı vakit geçirebilmesi için uygun imkanları barındırmaktadır. Merkezi lokasyondadır. Önünden sürekli toplu taşıma geçmektedir. Kızılay’dan ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde okulumuza kayıt yaptıran velilerimize ve öğrencilerimize Ortadoğulular dil kurslarından İngilizce Dil Öğretimi konusunda Anadolu Lisemiz öğrencilerine Genel İngilizce öğretimi ile ilgili Ortadoğulular Dil kurslarından ücretsiz 1 kur sertifikalı katılım belgeli  eğitim hakkı verilmektedir.

Ortadoğulular Özel Anadolu Lisesi’nde Öğrenci Merkezli Eğitim Programı uygulanmaktadır.Tam Öğrenme Modeli ve Gestalt Öğrenme metodolojilerini de etkin kullanan kurumumuz her şey dahil konsepti ilede dershane eğitimine ihtiyaç duymayan bir konsept ortaya koymuştur.

    Hedefimiz çağdaş,akılcı ve Türkiye’nin 21. Yüzyılda ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip insan profilini gerçekleştirmek. Öncelikle öğrenci başarısını artırmak. Üniversite sınavlarında öğrencilerin istenen başarıyı yakalamasını sağlamaktır

    Klasik Eğitim modelinde  normal yaşantımıza uygulayamadığımız bir çok bilgi ile kafamızı doldururuz.Ve gerçek hayatta bu bilgilerimizin çoğunu ya hatırlamayız yada kullanmayız eğitim sürekli ikinci el bilgiye mahkum edilen, kendisinden orijinal ve yeni hiçbir şey istenilmeyen eğitim sürecinden çıkan öğrencinin hayata atıldığında orijinal ve yeni bir şey üretemediği bir klişe olarak kalmamalıdır.

    Öğrencilerin İlgilerini, isteklerini, becerilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alacak biçimde Öğrencilerimizin eğitim süreci aylık süreçlerle takip edilmekte konu eksikleri öğrenemedikleri konularla ilgili geri dönüşler alınmaktadır.

Kariyer Planlama ve Rehberlik Hizmetleri

Akademik Başarı Destek Programı
Akademik Başarı Geliştirme Programı

Etüt uygulamaları

Digital Öğrenci Ajandası uygulaması

Dil Eğitimi

Öğrenci Değerlendirme Sınavları

Psikolojik Danışma ve Rehberlik

Danışmanlık

Üniversite Tanıtımları Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler

Öğretmen Gelişim ve Destekleme Programları

Öğretmen Seminerleri

Öğretmen Profesyonel Gelişim Modeli
 

Türkiye Geneli Ölçme-Değerlendirme Yaklaşımı

 

 

Yukarı Öveçler Mahallesi, Lizbon Cd No:52, 06460 Çankaya/Ankara

Tel : 0312 472 20 04

Ortadoğulular Eğitim İletişim

İletişim

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Şubelerin İletişim Adresleri, Telefonlar ve Haritaları

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kızılay Temel Lise

Kızılay Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faal...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.