Eğitim

Şentepe Dershane, Şentepe Dershane Fiyatları

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Şentepe dershane alternatifi olarak zengin bir yerdir. Eğitim sisteminin değişmesi ve sınavlara bağlı bir şekilde öğrencilerin kariyerinin şekillenmesi sebebiyle Türkiye’de dershanelerin önemi bir hayli fazladır. Kişi çoğu zaman iyi bir okulda okumadığı için dershanelere yönelirken bazı durumlarda da iyi bir okulda okusa dahi daha iyi neticeler yapmak için dershaneleri tercih ederler. Dershanelerin pek çok kendine has avantajları bulunmaktadır. Öncelikle öğrenciyi belirli bir disipline sokar. Belirli zamanlarda deneme sınavı olur ve öğrencilerin seviyesini bir hayli artırır.

Zaman geçtikçe dershanenin alternatifleri oluşsa dahi rekabetten yoksun olması, belirli bir düzeni olmaması sebebiyle hiçbiri dershanenin yerini tutamamıştır. Dershaneleri öğrenciler genellikle üniversite sınavlarına hazırlanırken tercih ettikleri gibi lise sınavına hazırlanan öğrencilerin birçoğu da dershaneleri tercih ederler. Çoğu durumda ailenin maddi durumunun yeterli olması halinde ve öğrencinin eğitiminin daha kaliteli olacağı düşünerek birçok veli öğrencilerini sadece üniversite, lise sınavlarında değil okul derslerinin de pekişmesi ve daha sağlam bir temel oluşturması bakımından erken zamanlarda dershane tercihinde bulunurlar ve Şentepe dershane bakımından iyi bir yerdir.

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Öğrenci ve veliler dershane seçimi yaparken bilinçli olmak durumundadırlar. Çoğu durumda yanlış dershane seçiminin öğrenciye faydasından çok zararı dokunmaktadır. Bu sebeple kişilerin çevresinde daha öncesinde dershane geçmişi olan birileri varsa bu kişilerin yorumlarına dikkat etmeleri gereklidir. İnternette de birçok dershane için yorum bulunmaktadır ve böylece kişi daha çok kişinin yorumunu görerek daha sağlıklı bir seçim yapmış olacaktır. Ayrıca bir dershanenin başarısı çoğunlukla başarı sıralamasıyla alakalıdır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Basit bir mantıkla bu zamana kadar başarılı öğrenciler yetiştirmiş olan bir dershanenin eğitim kalitesi yüksektir ve dershaneye kaydolacak öğrenci için de başarılı olma şansı böylece daha yüksek olacaktır. Bir diğer konu etüt konusudur. Eğer kişi etüt konusunda istekli ve etüt almak istiyorsa etüt programı olan bir dershaneye kaydolması daha doğru olacaktır. Ayrıca sınıf mevcudu ve sınıfların nasıl belirlendiği gibi konulara da dikkat edilmesi gereklidir. Başarılı dershane tercihi yapılması durumunda öğrenci sene sonunda istediği sonucu almaya daha çok yaklaşacaktır ve iş çalışma azmine kalacaktır.

Bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu bir çağda yaşıyor olmamıza rağmen öğrencinin ihtiyaç duyduğu bilgiye ulaşabilmesi de bir o kadar zordur. Muhatap olduğu çok sayıda ders olduğu için ve bu derslerin tamamından başarılı olmak istediği için, bir öğrencinin eksikliklerini tek başına tespit etmesi zor olabilmektedir. İşte tam da bu noktada Şentepe Dershaneler uzman kadrosuyla öğrenciye ihtiyaç duyduğu rehberliği sağlamakta ve her öğrenciye ihtiyacına göre yol haritası çizmektedir.

Neden Şentepe Dershaneler?

Okulun sınıf ortamı kimi zaman öğrenciye yeterli gelmemektedir. Özellikle mevcudu kalabalık olan sınıflarda, her ne kadar öğretmen bütün öğrencilere hedef konuyu aktarabilmek için gayret gösterse de buna çoğu zaman ulaşılamadığı maalesef bir gerçektir. Bazı öğrenciler belki ders süresi içinde anlatılan konuyu tam manasıyla anlarken bazılarının kafasında soru işaretleri olduğu halde ders bitmiş olabiliyor. Ancak, her öğrenci özel ilgi ister, ihtiyaçları doğru tespit edildiğinde ve doğru yönlendirme yapıldığında öğrencinin başarılı olmaması söz konusu değildir. Şentepe Dershaneler’in amacı her öğrencinin kendi bilgi birikimi doğrultusunda ihtiyaç duyduğu eğitimi kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla vermektir. Benzer yetenekteki öğrencileri bir araya toplayarak açılan özel sınıflarımızda zaman ve enerji kaybını minimize ediyor, hedeflerimize daha emin adımlarla ilerliyoruz.

Sınavlara yönelik açılmış sınıflarımızda ise müfredata ve sınav sistemine uygun bir şekilde öğrencilerin eksiklikleri tamamlıyoruz. Mümkün olduğunca çok soru çözerek öğrencilerin her türlü soru tipiyle karşılaşmalarını sağlıyoruz. Bu şekilde öğrencilerin soru çözme hızlarını da artırmış oluyoruz. Öğrencilerimize sınıf ortamının dışında da öğretmenlerine her zaman soru sorabilecekleri ideal ortamı oluşturuyoruz. Ayrıca düzenli olarak deneme sınavı yaparak öğrencilerin gelişimlerini sürekli takip ediyor ve bu sınavların sonuçlarına göre öğrencilerin eksikliklerinin üzerine gidiyoruz.

Eğitim Anlayışımız

Şentepe Dershaneler olarak öncelikle öğrencilerimizin öz-güvenli ve eleştirel bakış açısına sahip bireyler olarak yetişmelerini hedefliyoruz. Bizim merkezimizde her zaman öğrenci vardır. Kurumumuzda özel sınıf ortamı oluşturulmaktadır, ancak her öğrencinin biricik olduğunun farkında olarak her öğrenci ile birebir ilgilenmekteyiz. Başarının temelinde öğrencinin ilgi ve yeteneklerini bilmesi ve kendisini iyi ifade edebilmesi yatmaktadır. Biz buna inandık ve doğru yolda olduğumuzu bugüne kadar yaptıklarımız kanıtlar niteliktedir. Siz de inanıyorsanız ailemize katılın.