HEMEN BAŞVUR Sincandaki özel okullar | Ortadoğulular Eğitim

Sincandaki özel okullar

Ortadoğulular Eğitim Sincandaki özel okullar


Sincandaki özel okullar

 Sincandaki özel okulların sayısı oldukça fazla. Ankara nın en büyük ilçelerinden biri olan Sincan 420 kilometrekare yüz ölçümüne sahiptir. Sincan nüfus itibariyle 500 bini geçmiş bulunmaktadır. Genç nüfus sayısı her geçen yıl artmaktadır. 

Sincandaki özel okullar kaliteli mi?

      Sincandaki özel okullar araştırmalarımıza baktığımızda fazla sayıda rastlamaktayız.10 ve 11.sınıfa giden öğrencilerim için Sincan da ki özel okulları erken kayıt döneminde araştırmaya başlamıştık. Araştırmamızda öncelikle eğitim kurumunun kurumsal olması ve öğretmen kadrosunun uzman olması önceliğimizdi. Sincandaki özel okullar dan görüşmüş olduğumuz bir eğitim kurumu hem maddi açıdan hem de eğitim açısından bizim isteklerimize cevap vermişti. Erken kayıt döneminde öğrencilerimiz özel okulda bursluluk sınavına girmiş iyi bir puan alarak fiyatlarda indirim hakkını kazanmıştı. Taksit olanağı da oldukça fazlaydı.

Öğrencilerimize iki farklı yabancı dil eğitimi verilerek dil eğitimine de katkı sağlanacaktı. Sincandaki özel okullar genelde 10-12 kişilik olup seviyelere göre gruplar oluşturuluyordu. Yayınlar konu anlatımı ve soru bankası olarak öğrencilere ücretsiz olarak sağlanıyordu. Sabah başlayan ders saati 9 saate yakın sürmekte olup öğlen yemek arası da verilerek ücretsiz olarak faydalanma imkanına sahiptirler. Sincandaki özel okullar dönem içerisinde farklı yayınlarla öğrencilere denem sınavı yaparak öğrencilerin hangi konularda ne kadar eksiklikleri olduğunu belirlemektedir. Konu eksikliklerine göre rehber öğretmenleri öğrencileriyle yakından ilgilenip öğrencilere birebir etüt imkanı sağlamaktadır. Sincan da ki özel okullar için kayıt düşünen velilerimiz saymış olduğumuz örneklere dikkat ederek kayıtlarını yaptırırlarsa öğrencilerine kaliteli iyi bir eğitim sağlamış olurlar.

 

Ortadoğulular Eğitim Yenimahalle Özel Anadolu Liseleri

Yenimahalle Özel Anadolu Liseleri

Anadolu lisesi; iki yabancı dil ( İngilizce , Almanca , Fransızca ) ile eğitim veren , liselere giriş sınavı sonuçlarına göre öğrencilerin yerleşti...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Batıkentteki Anadolu Liseleri

Batıkentteki Anadolu Liseleri

Batıkent`teki anadolu liseleri eğitim kalitesi açısından öğrenciler tarafınfan tercih ediliyor.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.