Eğitim

Sokullu Özel Anaokulu | En İyi Sokullu Özel Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Sokullu Özel Anaokulu | En İyi Sokullu Özel Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi; Eğitim hayatın her safhasında meydana gelen bir durum olmasına karşın, ilk eğitim aile ile başlar. Ailesi ile dengeli bir yaşam süren çocuklar, ileriki yaşlarında daha planlı gençler olabilmektedir. Ancak durum bununla sınırlı değildir. Aileden sonra çocukların okul hayatına geçmelerindeki ilk adım, anaokuludur. Bizler Sokullu özel anaokulu olarak, çocuklarımıza en iyi ve en kaliteli anaokulu hizmetini vermekteyiz. Kalitemizdeki anlam ise, eğitim kadromuzun standartların üzerinde olmasıdır.

Sokullu Özel Anaokulu | En İyi Sokullu Özel Anaokulu Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim kadromuzun tercihinde ise pek çok kriteri dikkate almaktayız. Öğrencilerimiz için yeterli olabilecekler mi, onlarla sevgi çerçevesinde iletişim kurabilecekler mi, okul içerisindeki düzeni sağlayabilecekler mi ve derslerine hâkim olabilecekler mi? gibi konularda ne denli bilgili oldukları test edilmektedir. Burası bir eğitim kurumu olduğu için, düzenin yanında sevgi ve saygıda mutlak suretle olması gerekir.

Öğrencilerimiz olmalarına karşın onları çocuklarımız olarak saymaktayız ve onları ailemizden bir parça olarak görmekteyiz. Her birinin dertleri, üzüntüleri ile bir anne ve baba şefkati ile ilgilenmekteyiz. En iyi eğitimin bu şekilde olacağını bilmekteyiz. Sokullu özel anaokulu, öğrencilerine rehberlik hizmeti de vererek, küçük yaşlarda planlarını yapmalarını sağlamaktadır. Hayal güçlerini yoğun olarak kullandıkları dönemde, onların nelere yatkın olduklarını tespit ederek, siz değerli ailelere bildirmekte ve onlara özgü çalışmalar yapmanızı istemekteyiz. Çocuklarımızın üzerlerine baskılı yaklaşmak yerine, onlara daha şefkatli yaklaşırsak, bizlerden uzaklaşmaz ve okullarını evleri gibi görebilirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Sokullu Özel Anaokulu Etkin Midir?

Biz eğitmenler olarak, yıllarca bu alanda hizmet vermekteyiz ve eğitimin her safhasında nasıl müdahil olunur bilmekteyiz. Bu nedenle Sokullu özel anaokulu olarak da siz değerli velilerimizin aklındaki bu soruyu cevaplamak istiyoruz. Etkinlikler, programlar, oyunlar, dersler ve daha nice aktivitelerle öğrencilerimizi eğlendirip öğretmek için çaba sarf ediyoruz. Sizlerden ricamız, bizlere güvenmeniz ve çocuklarınızı emanet etmenizdir. Evlerinden ilk defa ayrılacak olmaları nedeniyle tedirgin olduğunuzu bilmekteyiz. Bu nedenle onlara bir ev ortamı oluşturmuş ve güvenliklerini de en iyi şekilde sağlamış bulunuyoruz. Bu konunun dışında okulun bahçe temizliği, sınıf ve iç alanlarının temizliği konusunda en etkin çalışmaları yapmış bulunmaktayız.