Eğitim

Yenimahalle Kolej | En İyi Yenimahalle Kolej Fiyatları Yorumları Listesi

Yenimahalle Kolej | En İyi Yenimahalle Kolej Fiyatları Yorumları Listesi; Yenimhalledeki ilkokul öğrencilerimize eğitim veren okulumuz yaklaşık 500 metrekaredir. Öğrencilerimizin oyun oynayabilecekleri alan ve bahçe kısmı yapılırken öğrenciler için her sey düşünülmüş eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. Sınıflarımız 8-9 kişilik olup donanımlı bir şekilde hazırlanmıştır. Sevgi saygı çerçevesi içinde uzman öğretmenlerimiz tarafından eğitim öğretim vermeyi hedeflemişizdir. Okulumuzda öğrencilerimizin görerek ve uygulayarak öğrenmeleri için fen laboratuarları, bilgisayar laboratuarları,kütüphane imkanları vardır.

Etkinlik dersleri olarak öğrencilere de müzik,sinema,tiyatro,görsel sanatlar,açık ve kapalı spor salonları olarak dersliklerimizde bulunmaktadır.Eğitim kurumumuzda tam zamanlı uzman hemşiremiz bulunmakta olup revirimiz öğrencilere gerek görüldüğünde hizmet vermektedir.Sağlık açısından öğrencileri her anlamda düşünen okulumuz öğrencilerimizin bahçede sınıfta kullanmış olduğu materyaller, oyuncaklar özel malzemelerden seçilmiştir.Yenimahalle kolej butik niteliğinde olmakla birlikte öğrencilere birebir anlamda ilgilenilip psikologlarımız tarafından da gözlemlenmektedir.

Yenimahalle Kolej | En İyi Yenimahalle Kolej Fiyatları Yorumları Listesi; Ortadoğulular

Derslerimiz tam anlamıyla öğrencilerimizin duyularını kullanarak ezbere yönlendirmeden yapılmaktadır. Yenimahalle kolej öğretmen kadrosunu oluştururken en az 5-6 yıl tecrübesine bakıp sınava tabi tutarak alanında uzman öğretmenlerle çalışmaktadır.Rehber öğretmenleri ve sınıf öğretmenleri tarafından sınavlarla ve yaptıkları bilgi yarışmalarıyla öğrencilerin durumunu zaman zaman ölçmektedirler.Yenimahalle kolej genel olarak öğrencilere yabancı dil eğitimini 2 farklı dil olarak(İngilizce,İspanyolca)öğretmektedirler.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İlkokul 1.sınıfta İngilizce dersiyle başlayan öğrenciler 3.sınıftan itibaren İspanyolcayı da almaktadırlar.Yenimahalle kolej de öğrencilere verilen hizmetler arasında güvenlik, yemek, sağlık, servis ve temizliktir.Okuldaki öğretmenlerimiz personellerimiz ve öğrencilerin kendilerini huzurlu hissetmeleri için okulumuzda güvenlik önlemleri tam anlamıyla alınmıştır.Eğitim kurumumuz öğrencilerin yemek ihtiyaçlarını kendi mutfağında hijyenik olarak öğrencilerin severek ve isteyerek yemeleri için itinayla hazırlanmıştır.Yenimahalledeki kolejler temizliğe sadece yemekte değil okulda genel olarak bu anlamda özen göstermiştir.

Okulumuzdaki rehberlik sistemi;

Yenimahalledeki kolejler de rehberlik sistemi öğrenciyi okula kayıt işlemini yaptırırken başlamaktadır.Öğrencilerle başlangıçta konuşarak sorular sorarak tanımaya başlarlar.Öğrencinin nelere ilgisi var hangi yeteneklere sahip bunlar hakkında bilgi sahibi olunca daha sağlıklı bir iletişim kurmaları öğrenci ve rehber öğretmeni açısından daha verimli olacaktır. Rehberlik öğretmeni velilerle zaman zaman görüşerek öğrencinin durumu hakkında bilgi verip birebir olarak ilgilenmektedir.